Zakres cenowy
Sortowanie
Wybierz rodzaj 

Zestawy roślin

Marzysz o uprawie roślin wodnych, ale nie wiesz, jakie najlepiej wybrać? Właśnie w tym celu doskonale sprawdzą się nasze zestawy roślin do oczka wodnego. Już teraz zaoszczędzisz czas na szukanie odpowiednich odmian i przy okazji zyskasz najwyższej jakości sadzonki. 
W zestawie taniej! Wszystkie zestawy roślin wychodzą korzystniej cenowo niż rośliny kupowane osobno.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokaż filtry


12

Zestawy roślin do oczka wodnego - wygodne rozwiązanie dla każdego!

Przekonaj się, że w naszym sklepie internetowym sprzedajemy jedynie zestawy roślin wodnych, które spełniają oczekiwania naszych klientów, dodają uroku każdemu oczku wodnemu i są naprawdę łatwe w hodowli. Zapraszamy do zakupów, a wcześniej do przejrzenia wszystkich naszych produktów. W razie potrzeby zapraszamy do skontaktowania się z nami, abyśmy mogli pomóc Ci wybrać najlepszy zestaw do uprawy roślin wodnych.

Jakie zestawy roślin wodnych wybrać?

Stworzyliśmy kilka zestawów, w skład których wchodzą rośliny wodne, spełniające różne kryteria. Z jednej strony możesz zakupić u nas sadzonki podzielone w zależności od tego, w jakiej strefie należy je posadzić. Ze względu na klimat, w jakim znajduje się Polska, stworzyliśmy także zestawy roślin do wody, wyróżniające się szczególną odpornością na mróz. Kiedy postawisz na te odmiany, to nawet niskie temperatury im nie zaszkodzą, a to oznacza, że będą wyróżniać się naprawdę dużą wytrzymałością. 
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo nasi klienci kochają urokliwe lilie wodne. Toteż stworzyliśmy także zestawy roślin do oczka wodnego, w których są one centralną rośliną, ale też nie zapominamy o innych gatunkach, doskonale komponujących się z nimi.
Zresztą możesz u nas zakupić nie tylko zestawy wodnych roślin. Dodaliśmy także ciekawy miks, który możesz posadzić w ogródku oraz oczywiście jako dodatkową ozdobę tuż obok oczka wodnego. Już teraz zastanów się, który zestaw spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, i dokonaj zakupu w naszym sklepie.

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.