Zakres cenowy
Sortowanie

 

Liliowce

Liliowce to jedne z najpiękniejszych kwiatów, które masz szansę zacząć uprawiać w swoim ogródku. Wystarczy, że zdecydujesz się zakupić u nas sadzonki, a już wkrótce będziesz mógł podziwiać wokół swojego domu te efektowne kwiaty. Ich popularność nie bierze się znikąd, gdyż uznaje się je za zarówno bardzo urodziwe, jak i ozdobne, ale przy tym wszystkim są również niesamowicie łatwe w utrzymaniu. Zatem doglądanie ich i pielęgnowanie nie sprawi Ci wiele trudu, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś z nimi do czynienia i stawiasz dopiero swoje pierwsze kroki w ogrodnictwie.

Wśród oferowanych przez nas odmian kwiatów liliowców znajdziesz zarówno takie, które wyróżniają się wielkimi pełnymi kwiatami, jak i egzemplarze mniejsze, drobniejsze, ale posiadające ogromną liczbę kwiatów. Masz zatem do wyboru rośliny o różnych kolorach, niskie i wysokie oraz takie o kwiatach pełnych lub pojedynczych.


CZYTAJ WIĘCEJ

Pokaż filtry


12

Sadzonki liliowców - jak uprawiać, gdzie posadzić?

Ciekawostką na temat bylin z gatunku Hemerocallis jest to, że dobrze czują się one w różnych warunkach. Z jednej strony kochają słońce, dlatego bez obaw możesz znaleźć dla nich w pełni nasłonecznione miejsce w swoim ogrodzie. Kwiaty liliowca będą przepięknie rozkwitać w takich warunkach.

Liliowce jednak nie boją się też wilgoci czy półcienistych stanowisk. Wtedy są one chętnie sadzone w pobliżu np. oczek wodnych. Największą popularnością cieszą się liliowce ogrodowe: Stella de Oro, Princess Diana czy Strawberry Candy, które można sadzić w ziemi czy w doniczkach. Dzięki swym soczystym kolorom znakomicie zdobią nie tylko sam ogród, ale też przy tym cały dom.

Dodatkowym atutem jest też całkowita mrozoodporność tych roślin, przez co nie trzeba ich wykopywać na zimę czy też specjalnie zabezpieczać na czas mrozów.

Warto też, choć nie jest to konieczne, pod sadzonki liliowców zastosować żyzne podłoże, dzięki czemu będą szybciej sie rozrastać i obficiej kwitnąć.

Sprzedaż liliowców ze sprawdzonego źródła

Specjalnie dla klientów, którzy marzą o tym, aby mieć w swoim ogrodzie te przepiękne byliny, jakimi są liliowce, oferujemy wysokiej jakości sadzonki. Wystarczy zatem, że wybierzesz u nas tę odmianę, która najbardziej przypadnie Ci do gustu, a następnie dokonasz zakupu. W końcu liliowce do ogrodu to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu możesz samodzielnie hodować i podziwiać te niezwykłe kwiaty. Nasze liliowce są też znane ze swojej wytrzymałości, dzięki czemu długo zdobią ogród.

W ofercie sklepu mamy także trawy ozdobne czy funkie, które będą piękną ozdobą każdego ogrodu.

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.