DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

ZESTAW LILIOWCÓW 5 SZT

 

 

WSZYSTKIE UWAGI DO ZAMÓWIENIA prosimy wpisywać przy zakupach w wiadomości do sprzedającego. Takie informacje widzimy na bieżąco

ZESTAW LILIOWCÓW

(Hemerocallis):

ZESTAW ZAWIERA NASTĘPUJĄCE LILIOWCE:

 

1 SZT  ON AND ON

1 SZT  MATROUSJKA

1 SZT  MOROCCAN SUNRISE

1 SZT  VOODOO DANCER

1 SZT   HIGHLAND LORD 

 

+ GRATIS NIESPODZIANKA ( TOJEŚĆ ZŁOTA AUREA) :)

 

 

ON AND ON

 

Odmiana wyjątkowo obficie kwitnąca o niskim wzroście. W ciągu jednego sezonu trzyletnia kępa wydaje około 500 kwiatów.

Kwiaty o pastelowo różowym kolorze są średniej wielkości, osadzone są nisko wśród wąskich liści.

Liliowiec o bardzo atrakcyjnym i długim kwitnieniu oraz delikatnym zapachu kwiatów. 


    
 
MATROUSJKA
Kwiaty o barwie delikatnego, gładkiego różu z ciemnym okiem po środku oraz złocistym gardłem. Brzegi płatków delikatnie pofałdowane ozdobione wąską,różową, falowaną kreską. 
 
MOROCCAN SUNRISE
Kwiat o lawendowej barwie z kremowym środkiem okalającym zielone gardło. Osiąga wysokość 60 cm. Roślina niewybredna, dobrze radząca sobie w nasłonecznionych miejscach jak i w półcieniu. Doskonale nadaje się na rabaty przydomowe jak i posadzona przy zbiornikach wodnych. Odporna na szkodniki i choroby. 
VOODOO DANCER

Fascynujący czarny liliowiec trafnie nazwany tancerz voodoo. Kwiaty duże (14 cm), pachnące, ciemnofioletowe do czarnych z żółtym środkiem.

Dorasta do  55cm wysokości.

 

HIGHLAND LORD 

Niezwykle atrakcyjna odmiana liliowca o szkarłatnej barwie. Soczystej czerwieni towarzyszy delikatne żółte gardło, wypełnione po częsci pofałdowanymi płatkami. Jasne obrzeża płatków podkreślają jego urodę Bylina małych rozmiarów o niesamowicie eleganckich kwiatach, dorastająca do ok 50 cm wysokości. Uroda tej odmiany w pełni kwitnienia jest niesamowita. W dobrych warunkach glebowych rośliny kwitną obficie.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 
 

UWAGA!!!

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej włożyć rośliny do zbiornika wodnego i  odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , woda , czas po jakim rośliny zostały umiejscowione ) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.