Zakres cenowy
Sortowanie

 

Na głęboką wodę strefa 30-100

Zawsze marzyłeś o własnym zbiorniku wodnym? Cieszymy się, że postanowiłeś razem z nami zrealizować ten cel. Jednak nie wyobrażamy sobie oczka wodnego bez wybrania przynajmniej kilku roślin na głęboką wodę. Przekonaj się, jakie odmiany szczególnie przypadną Ci do gustu oraz doskonale sprawdzą u Ciebie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokaż filtry


123...

Rośliny wody głębokiej i ich charakterystyka

To, czy w ogóle powinieneś sadzić rośliny wodne strefy głębokiej, zależy przede wszystkim od głębokości Twoje zbiornika. Zazwyczaj uznaje się, że tego typu gatunki najlepiej czują się na głębokości 70 cm poniżej poziomu lustra wody. Dlatego, jeśli Twoje oczko spełnia ten warunek, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby przejrzeć nasz asortyment oraz dokonać zakupu. Warto podkreślić, że rośliny na głęboką wodę są raczej proste w pielęgnacji, a często nawet nie trzeba ich nawozić. Należy jednak nie przesadzić z ich ilością, rośliny takie jak np. lilie wodne potrzebują na jedną sadzonkę nawet ponad 1 metr kwadratowy powierzchni wody, podobnie inne rośliny wody głębokiej. W końcu zdarza się, że naprawdę szybko się rozrastają, co mogłoby zaburzyć rozwój innych roślin oraz po prostu zająć zbyt wiele miejsca w oczku wodnym.

Jakie rośliny na głęboką wodę wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz różne sadzonki. Rośliny głębokiej wody, jakie u nas kupisz, mogą wyglądać naprawdę efektownie. Dobrym przykładem są tutaj lilie wodne. Oferujemy je w różnych odmianach, a co za tym idzie - także w wielu kolorach. Dzięki nim przepięknie zaaranżujesz swój ogródek i samo oczko, aby zachęcało do spędzania wolnego czasu wokół niego. Oprócz tego możesz u nas nabyć także rośliny głębokiej wody takie jak onowodek dwukłosowy, grzybieńczyk wodny czy też oczeret paskowany i wiele innych.

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.