Zakres cenowy
Sortowanie

 

Lilie wodne

Oczko wodne, beczka, staw lub inny zbiornik wodny to doskonały sposób na wzbogacenie aranżacji ogrodu. Ciekawy efekt uzyskasz też wtedy, gdy dodasz do nich lilie wodne. W naszym sklepie dostępne są odmiany, które zachwycają kolorami, wytrzymałością, a także wielkością. Dzięki temu oczko wodne wygląda jeszcze piękniej i naprawdę oryginalnie, a nenufary stają się punktem centralnym zbiornika.


CZYTAJ WIĘCEJ

Pokaż filtry


123

Jakie lilie do oczka warto wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz różne odmiany lilii wodnych. Dzięki temu bez problemu postawisz na okaz, który odpowiada Ci pod względem wyglądu stylu i koloru kwiatu. Szczególną popularnością cieszą się lilie do oczka wodnego Alba, Attraction, Nymphaea Wanvisa, Lily Pons, Mayla, Colonel, Colorado czy Black Princess. Każdy z tych okazów ma cechy charakterystyczne, które wyróżniają je spośród innych rodzajów. Dzięki wspaniałym kolorowym kwiatom  Grzybienie zawsze stają się prawdziwą ozdobą dowolnego zbiornika. Przecież nie musisz ograniczać się do jednego okazu, więc nie bój się zestawiać ze sobą kilka różnych rodzajów. Wtedy stworzysz unikatową aranżację oczka wodnego, która w każdej chwili będzie cieszyć oczy wspaniałym wyglądem.

Dlaczego grzybienie sprawdzą się w oczku wodnym?

Lilie do oczka wodnego są naprawdę wytrzymałe, więc nawet bez sporej wiedzy na ich temat nie będziesz mieć problemów z ich hodowlą. Poza tym są na tyle trwałe, że doskonale radzą sobie także zimą. Poszczególne odmiany zachwycają także swoją wielkością. Dzięki swoim rozłożystym liściom i płatkom kwiatów doskonale uzupełnią pustą przestrzeń, ale też wyróżniają się na tle jednostajnego odcienia wody. Dlatego zwróć również uwagę na kolory, jakie mają poszczególne nenufary. U nas dostępne są: subtelna żółć, soczysty róż, delikatna biel, a nawet wielokolorowe odmiany. Znajdź odpowiedni okaz i spraw, by Twoje oczko wodne wprost zachwycało. Sprawdź także inne rośliny do oczek wodnych dostępne w naszym sklepie, np. rośliny pływające, które pięknie skomponują się z liliami.

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.