UWAGA !!! WYSYŁKI ROŚLIN DO OCZKA I OGRODU!!!W tej chwili Czas Realizacji do 1-2 dni Roboczych. Same małże bądź nawozy wysyłamy w ciągu 24/48H.

O WSZYSTKIM INFORMUJEMY MAILOWO BADŹ SMS. JEŻELI ISTNIEJĄ JAKIEŚ UWAGI DO ZAMÓWIENIA PROSIMY O ICH WPISANIE W SZCZEGÓŁACH ZAMÓWIENIA DO SPRZEDAJĄCEGO.

Przykładowe zdjęcia roślin wykonywane są w pełni okresu wegatacji. Zależnie od pory roku, otrzymane rośliny mogą się różnić od roślin widocznych na zdjęciach. O planowanych wysyłkach będą Państwo informowani na bieżąco.

Rośliny ze stanem zerowym będą znów za jakiś czas dostępne w sprzedaży.

 

Specjalizujemy się w hodowli roślin do oczka wodnego.

W swojej ofercie posiadamy również rośliny do ogrodu.

Posiadamy duży wybór więc wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu i współpracy:)

 

Rośliny to nasza Pasja więc Lubimy robić to co kochamy najbardziej.

 

Nasze opinie na allegro:

 

05 paź 2020 od Proxier9987

"Polecam tego sprzedawcę z czystym sumieniem, Rośliny zdrowe , w dobrej kondycji i bez problemu z przyjęciem się, przesyłka tania i wszystko w jednym kartonie przez co płaci się tylko raz.Opakowania z roslinami sa podpisane i dodatkowo sprzedawca zamieszcza instrukcje sadzenia i krotki opis wszystkich roslin.Dodatkowo sprzedawca daje gratisy, w moim przypadku była to Salwinia tropikalna i Phyllnathus Fluitans ;), Polecam i zawsze wracam ;)"

 

04 paź 2020 od Charrryzma

"Sprzedawca idealny - rzetelny, zaangażowany, z pasją, ogromną wiedzą i chęcią do pomocy. Pani Sylwio serdecznie dziękuję za wszystko - pozdrowienia dla całego zespołu :). Na pewno jeszcze nie raz "spotkamy się" przy okazji zakupów u Państwa ;)""

 

24 cze 2020 od lisica91
 "Super jakość sadzonek, ekspresowa dostawa, wszystkie sadzonki opisane, Zamawiałam w jednym momencie w 2 miejscach i jakość i wielkość sadzonek u tego sprzedawcy super. Dodatkowo instrukcja sadzenia danych roślin - bardzo fajna opcja. Bardzo miły i trafiony gratis! :) Gorąco polecam tego sprzedającego!"

 

23 cze 2020 
od Client:29199984

Najlepszy zakup na Allegro jaki dokonałam. Wszystko perfekcyjnie zapakowane, opisane i wysłane. Rośliny zdrowe, dorodne w idealnym stanie. Sama przyjemność wydania pieniędzy :) Bardzo serdecznie pozdrawiam i mega dziękuję. Polecam. Polecam. Polecam. A..... i jeszcze gratisy..... Super 

 

 

Nasze oczko wodne

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 300 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 10:00

 


 

© 2021 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.