Zakres cenowy
Sortowanie

 

Rośliny pływające

Rośliny unoszące się na wodzie to niesamowita ozdoba oczka wodnego. Dzięki temu, że mają one różne kolory, kształty i wielkości, sprawiają, że każdy nasz klient może zaaranżować swój zbiornik wodny zgodnie z własnymi upodobaniami, czyniąc go wyjątkowym. Rośliny takie spełniają ważne funkcje w oczku - należą do nich:

  • zacienianie powiechni wody, dzięki czemu latem nie nagrzewa sie ona tak bardzo,
  • filtracja wody z nadmiaru nawozów (rośliny pływające zazwyczaj bardzo szybko rosną, a wszystkie składniki niezbędne do wzrostu pobierają bezposrednio z toni wodnej),
  • schronienie dla narybku i wielu innych naturalnych mieszkańców oczka,
  • natlenianie wody.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokaż filtry


123

Wśród pływających roślin wyróżnia się:

Przekonaj się, jakie rośliny o liściach pływających możesz zakupić w naszym sklepie. Zaprojektuj oazę spokoju, obok której z przyjemnością będziesz spędzał letnie wieczory. Najlepszym wyborem staną się zatem te rośliny pływające do oczka, które nie wymagają wiele pielęgnacji, a przy tym przepięknie otulają wodną taflę.

Jakie rośliny pływające warto wybrać?

Szeroki wybór różnych roślin pływających sprawia, że na pewno znajdziesz u nas to, czego szukasz, i stworzysz wyjątkowy klimat, na którym tak bardzo Ci zależy. Sporą popularnością cieszą się u nas takie gatunki jak żabiściek pływający, moczarka kanadyjska, lilie wodne czy onowodek dwukłosowy. Jeśli zależy Ci na tym, aby rośliny pływające do oczka wodnego przepięknie wypełniły zielenią oczko, to postaw na salwinię, osokę aloesowatą czy też wywłócznik okółkowy.

Wybierz dekoracyjne pływające rośliny do swojego oczka!

Oczka wodne stały się w ostatnich latach szczególnie popularne. W końcu zawsze tworzą niepowtarzalny klimat w ogródku. Osoby tworzące swoje pierwsze oczko wodne, często mają problem z tym, jakie rośliny warto wybrać. Dlatego koniecznie przeczytaj nasze opisy produktów, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje. Oczywiście w razie potrzeby nasi specjaliści mogą też doradzić Ci, jakie rośliny pływające do oczka sprawdzą się najlepiej u Ciebie. W razie potrzeby możesz też przecież sugerować się po prostu ich wielkością i wyglądem. Wtedy jednak koniecznie poświęć również chwilę na to, aby dowiedzieć się, jak hodować wybrane rośliny do oczka wodnego.

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.