DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

ZESTAW Pięciu Pięknych traw do ogrodu MIX

Turzyca Morrowa 'Ice Dance'

Oprócz dekoracyjnego pokroju i ulistnienia turzyca ma także atrakcyjne kwiatostany w postaci kłosów z żółtymi pręcikami osiągające 40 cm wysokości. Pojawiają się one od maja do czerwcaBardzo dobrze wyglądają w nasadzeniach grupowych na tle krzewów ozdobnych. Nadają się do posadzenia na rabatach i obwódkach. Wspaniale prezentują się jako obrzeża alejek i ścieżek ogrodowych.  Doskonale wyglądają sadzone w donicach. Ze względu na swe dekoracyjne ulistnienie, są również wysoko cenione we florystyce

 

Piękna TRAWA BORDOWA

Rozplenica Rubrum (Pennisetum)

Interesująca kolorystycznie kępiasta trawa dorastająca do wysokości 90 a 120 cm w czasie kwitnienia.Wyróżnia się atrakcyjną, purpurowobrunatną barwą zarówno liści, jak i kwiatostanów.Kwiatostany puszyste, o długości około 30 cm

 

Turzyca oszimska 'Evergold' Carex oshimensis

Kępiasta trawa o powolnym wzroście, osiąga 30 cm. Liście jasnożółte z zielonym brzegiem. Kłosy pojawiają się w czerwcu. Dobrze rośnie na stanowiskach półcienistych i słonecznych w umiarkowanie wilgotnym i lekko kwaśnym podłożu. Toleruje każdy rodzaj gleby, poza piaszczystą. Z uwagi na atrakcyjność liści i małe wymagania, ma wszechstronne zastosowanie zarówno w parkach, jak i małych ogrodach, tarasach; stosowana na obwódkach, skalniakach i w strefie bagiennej.

 

Turzyca Włosista Frosted Curl

Bardzo ładnie wygląda sadzona w ogrodach bądź przy oczku wodnym

docelowa wysokość od 0,2 m do 0,5 m

barwa liści (igieł) jasnozielone

barwa kwiatów beżowe

pora kwitnienia lipiec / sierpień

nasłonecznienie stanowisko półcieniste, stanowisko słoneczne

 

Turzyca Włosista Bronco

do ogrodu lub wokół oczka

Cena dotyczy 1 sadzonki z doniczki p9

---wys. 30 cm

---kwit.V-VI

---stan. słońce-półcień

To niska trawa ozdobna. Rośnie w zwartych kępach o szerokości 40-50 cm. Doskonale znosi stanowiska w pełnym słońcu lub w lekkim zacienieniu. Jej zaleta są delikatne ozdobne liście w kolorze miedziano-brązowym, zdobiące ogród przez cały sezon! Tworzy gęste, ładne kępy.

Pięknie odznaczają sie wśród innych roślin zielonych :)

ZESTAW Pięciu Pięknych traw do ogrodu MIX

Cena: 49.9 PLN

AKTUALNIE ROSNĘ...

Adres e-mail

 

Zestaw Pięciu Pięknych Traw do ogrodu zawiera:

 

- Turzyca Morrowa 'Ice Dance' -1szt

- Turzyca Włosista Frosted Curl -1szt

- Turzyca Włosista Bronco -1szt

- Turzyca oszimska 'Evergold' Carex oshimensis -1szt

- BORDOWA TRAWA OZDOBNA Rozplenica Rubrum -1szt

----------------------------------------------------------------------------------

Cena dotyczy sadzonek w doniczce P9

DLA BEZPIECZEŃSTWA WYSYŁANE BEZ DONICZEK

Turzyce nie należą do roślin wymagających.

Preferują gleby wilgotne, dobrze zdrenowane. Poradzą sobie na przeciętnych glebach ogrodowych także na suchych wykazują dużą odporność.

Stanowisko powinno być słoneczne bądź półcieniste oraz osłonięte od wiatrów. Można sadzić je również w miejscach nadwodnych.

ZAARANŻUJ SWÓJ OGRÓD

WEDŁUG SWOJEGO POMYSŁU :)

 


 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 300 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 10:00

 


 

© 2021 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.