DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

PAŁKA SZEROKOLISTNA VARIEGATA

Kod produktu: Typha
Cena: 19.9 PLN
Dostępna ilość: 2
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Pałka Szerokolistna Verieata do oczka wodnego

 

Cena dotyczy 1 Sadzonki

 

Opis produktu:

Roślina ozdobna: często stosowana do obsadzania oczek wodnych.

Charakterystyczne wzdłużne pasy na liściach odróżniają ją od innych roślin dodając niepowtarzalnego uroku każdemu zbiornikowi wodnemu

 

Pałka Szerokolistna Verieata - wymagania i uprawa:
Stanowisko słoneczne lub półcieniste , wysokość do 200 cm, kwitnie czerwiec - wrzesień, głębokość sadzenia 0-30 cm.

 

Zastosowanie pałki wąskolistnej:
Polecana do sadzenia w grupach z innymi roślinami wodnymi przybrzeżnymi, do wzmacniania brzegów zbiorników wodnych, jest rośliną natleniającą.

 

Typha Latifolia Variegata - sadzenie

Sadzonki Pałki Szerokolistnej Veriegata sadzimy w oczku w  pojemnikach. Głębokość sadzenia to od  0 do 30cm Podłoże przygotowujemy z mieszanki piachu czarnej ziemi i gliny proporcja okolo 1/1/1 glinę można pominąć .  W przypadku gdy chcemy przyspieszyć wzrost pałki, do podłoża dodajemy nawóz uniwersalny do oczka wodnego typu osmocote lub koreczki .

Roślina wymaga intensywnego nawożenia. Sprawdź oferowane przez nas nawozy

 

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.