DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

RZĘŚL BAGIENNA DO OCZKA

Kod produktu: Callitriche
Cena: 10.99 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

Rzęśl bagienna do oczka wodnego

(Callitriche palustris) 

Cena dotyczy 1 sadzonki z doniczki

 

Osiąga ok 35cm, lancetowate liście tworzą rozetki przypominające gwiazdki. Rzęśl bagienna rośnie w skupiskach, tworząc podwodne lub sięgające powierzchni płaty koloru jasnozielonego. Te dekoracyjne podwodne łąki mają wybitne właściwości takie jak rośliny natleniające. Okres wegetacyjny rzęśli jest bardzo długi  – w miejscach nasłonecznionych trwa nieprzerwanie nawet pod lodem – należy wówczas usuwać zacieniający śnieg. 

 

Można ją również nasadzić płytko.

Zastosowanie rośliny Callitriche Palustris

Niczym rafa koralowa wnętrzem stanowi doskonałą kryjówkę dla planktonu zwierzęcego oraz młodego narybku – czynnika likwidującego nadmiar glonów w zbiorniku. Callitriche Palustris to roślina łatwa w uprawie, możliwa do zagospodarowania oczka bądź stawu o dowolnej porze roku.

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

Mniejsza rzęsa wodna​​

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.