DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Tulejnik Kamczacki

Kod produktu: Lysichiton
Cena: 46.99 PLN
Dostępna ilość: 95
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Cena dotyczy 1 młodej sadzonki

Czym wyróżnia się tulejnik kamczacki?

 

Tulejnik kamczacki to wyjątkowa roślina bagienna. Dorasta do 90 cm wysokości, tworząc nieduże, zwarte kępy, składające się z kilku masywnych liści i kwiatostanów.

Liście tulejnika kamczackiego są szerokie, podłużnojajowate o skórzastej powierzchni. Od kwietnia do maja pojawiają się wśród nich piękne kwiaty o oryginalnej budowie.

Kolbiaste kwiatostany osadzone są na pędzie i składają się z licznych zielonkawych kwiatów.

Całość otoczona jest białą, eliptyczną, pochwiastą przysadką, która jest ostro zakończona.

Kwiatostany otoczone śnieżnobiałą przysadką są pełne elegancji i cudownie prezentują się na tle jasnozielonych liści.

U dorosłych osobników kwiat sięga do kilkudziesięciu centymetrów.

Uprawa tulejnika kamczackiego.

 

Tulejnik kamczacki preferuje stanowiska słoneczne i półcieniste. Gleba pod jego uprawę powinna być żyzna, stale wilgotna, a nawet okresowo zalewana, na bazie gliny i torfu. Jest to roślina w pełni mrozoodporna. Bardzo źle znosi przesadzanie ze względu na głęboki system korzeniowy.

ROŚLINA W PEŁNI MROZOODPORNA

 

Lysichiton camtschatcensis: jak sadzić?

 

Sadzonki sadzimy w oczku w  pojemnikach  lub bezpośrednio w dnie w przypadku stawu. Głębokość sadzenia to od  0 strefa bagienna. Podłoże przygotowujemy z mieszanki piachu czarnej ziemi i gliny proporcja okolo 1/1/1 glinę można pominąć . Do podłoża dodajemy nawóz do lilii wodnych i roślin kwitnących typu osmocote lub koreczki.

Roślina wymaga intensywnego nawożenia. Polecamy zapoznać się z nawozami do roślin wodnych, które są dostępne w ofercie sklepu Wodne Rośliny.

 

 

     


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

    


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.