DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Cyperus Haspan do oczka i Ogrodu

Kod produktu: Cyperus
Cena: 44.99 PLN
Adres e-mail

Cyperus HASPAN

 

Sadzonki z doniczki 3l, dla bezpieczeństwa wysyłamy bez doniczek.

 

ROŚLINA TROPIKALNA SZYBKOROSNĄCA.
CYPERUSA PRZYCINAMY DO WYSYŁKI, NIE MOŻE PRZEKROCZYĆ GABARYTÓW PACZKI.

 

Opis

Cyperus haspan cechuje się wydłużonymi, trójkanciastymi łodygami, które mogą osiągać wysokość od 30 cm do nawet 1,2 metra, w zależności od warunków wzrostu. Na szczycie łodygi rozwijają się charakterystyczne parasolowate kwiatostany, które składają się z licznych, drobnych kwiatów otaczających główne osie. Kwiatostany te są zazwyczaj zielone lub brązowe, co nadaje roślinie jej charakterystyczny wygląd. Cyperus haspan jest rośliną, która preferuje stałą wilgotność podłoża i nie toleruje przesuszenia. Dlatego też często jest uprawiana w pojemnikach z wodą lub na wilgotnych glebach. Może być również umieszczana w miejscach o niewielkim zacienieniu, choć toleruje też umiarkowane nasłonecznienie.

 

Zastosowanie

Roślina Cyperus haspan jest często wykorzystywana w dekoracji wnętrz, zarówno w domach, jak i biurach. Jej unikalny wygląd sprawia, że stanowi interesujący element kompozycji roślinnych, a także może służyć jako ozdoba wokół oczek wodnych czy małych stawów. W sprzedaży roślin Cyperus haspan można podkreślać jej zdolność do oczyszczania powietrza poprzez absorbowanie dwutlenku węgla. Ponadto, umieszczona w odpowiednio wilgotnym środowisku, może stworzyć atrakcyjne miejsce relaksu, dając wrażenie tropikalnego ogrodu. 

 

Sadzenie
Sadzonki sadzimy w oczku w pojemnikach lub bezpośrednio w dnie w przypadku stawu. Głębokość sadzenia to od 0 do 30cm Podłoże przygotowujemy z mieszanki piachu czarnej ziemi i gliny proporcja okolo 1/1/1 glinę można pominąć. Donice dopasowujemy do wielkosci bryły korzeniowej rośliny zaczynając od 10-20 litrowych.  Do podłoża dodajemy nawóz uniwersalny typu osmocote lub koreczki dostępne w sekcji nawozy do roślin.

Jest to roślina, która pochodzi z obszarów o ciepłym i wilgotnym klimacie, takich jak mokradła i brzegi wód. Ze względu na swoje pochodzenie i preferencje środowiskowe, jest prawdopodobne, że nie będzie dobrze znosić niskich temperatur i mrozów. W obszarach o chłodniejszym klimacie, gdzie temperatura spada poniżej zera stopni Celsjusza, roślina Cyperus haspan może wymagać specjalnej ochrony przed zimą. Jeśli chcesz ją uprawiać w miejscu, gdzie występują mrozy, warto rozważyć uprawę w pojemniku, który można przenieść do cieplejszego pomieszczenia na zimę.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.