DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Wietlica samicza LADY IN RED - Athyrium filix-femina

Kod produktu: Athyrium
Cena: 19.99 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

WIETLICA SAMICZA LADY IN RED
Athyrium filix-femina

 

Cena dotyczy sadzonki w doniczce.
Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłamy bez doniczek.

 

Lady in Red nie bez powodu nazywana jest Damą w Czerwieni. 

Tworzy wzniesione kępy, które atrakcyjnie wyłaniają się pośród innych roślin w ogrodzie, kontrastując z ich czerwonymi łodygami. Po osiągnięciu dojrzałości w wieku 3-5lat jest jednak rośliną niższą od gatunku, osiąga bowiem wysokość 45-60 cm.  Mniejszą wysokość nadrabia szerokością i gęstością kępy: ładnie i szybko się rozrasta a przy tym nie jest wymagająca. 

 

Wystarczy przeznaczyć dla niej chłodne, cieniste miejsce o kwaśnym odczynie gleby i systematycznie zaopatrywać w wodę, gdyż nie lubi przesychających stanowisk. Żeby wydobyć kolor czerwony trochę słońca jest wskazane.


Jest jedną z najbardziej odpornych paproci na suszę i zimę. Nawet w przypadku większych mrozów nie trzeba jej zabezpieczać.Idealnie nadaje się dla osób, które mają problemy z utrzymanim roślin gdyż nawet jak się wydaje, że kolejny raz nie daliśmy sobie rady  i paproć umiera, to często pięknie powraca w nowym sezonie.


Wyróżniona została AGM (Award of Garden Merit) – nagrodą brytyjskiego Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego za szczególne walory ozdobne. 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.