DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Liliowiec DOUBLE RIVER WAY @ TWOJA DROGA DO OGRODU I WOKÓŁ OCZKA

Kod produktu: Hemerocallis
Cena: 20.99 PLN
Dostępna ilość: 180
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Liliowiec Double River Wye

Liliowiec Double River Wye jest odmianą średniowczesną, kwiaty potrafią być wielkości 11 cm, pełne i  pachnące.

Ich ilość w ciągu sezonu na roślinie sięga 300 pąków kwiatowych.

Powtarza kwitnienie i należy do grupy diploidów (Charakteryzują się delikatna budową i zwiewnymi płatkami).

Liliowce Hemerocallis Double River Wye to wieloletnie byliny ogrodowe, które lubią dużo słońca, ciepło i dostatek wody. Nie są wymagające co do podłoża, ale lepiej rosną na glebach żyznych i wilgotnych. Szybko się rozrastają, tworząc bujne kępy żywo zielonych liści.

INFORMACJE OGÓLNE

Cytrynowe kwiaty z zielonkawą gardzielą

Średnica kwiatów  ok. 11cm

Docelowa wysokość do 80 cm

Kwitnie  czerwiec - lipiec

Zdarza sie, że Powtarza kwitnienie we wrześniu

Mrozoodporna roślina

 

Zastosownaie Liliowców Hemerocallis Double River Wye 

Nazwa angielska liliowców to Daylily co można tłumaczyć jako: "jednodniowa lilia" lub "lilia jednego dnia" Oznacza to, ze codziennie rano w godzinach przedpołudniowych (8-11) na pedzie rozwija się na ogół jeden lub kilka kwiatów (w zależności od odmiany i wielkości rośliny) Niestety nowe kwiatki przekwitają już pod wieczór tego samego dnia, a cykl powtarza się przez kilka tygodni.

Liliowiece Double River Wye bardzo dobrze nadają się do ogrodów gdzie bawią się dzieci.

Nie zawierają żadnych trujących substancji, a ich kwiaty są jadalne (można przyrządzać nich sałatki) Są odporne na uszkodzenia, więc nie stanie się nic złego jeżeli w kępę roślin wpadnie pies lub piłka.

Jeśli szukasz również innych roślin, które pomogą ozdobić Twój ogród i nadać mu niepowtarzalnego charakteru sprawdź nasze trawy ogrodowe oraz hosty.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.