DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Jeżówka Purpurowa DELICIOUS CANDY Echinacea

Kod produktu: ECHINACEA
Cena: 24.99 PLN
Adres e-mail

Jeżówka Delicious Candy o kwiatach w cukierkowym kolorze

Cena dotyczy sadzonki w doniczce. Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłamy bez doniczek.

Jeżówka purpurowa Delicious Candy jest jedną z najnowszych odmian, zachwyca kwiatami o ciekawej budowie i pięknym ubarwieniu.Roślina łatwa w uprawie. Na sztywnych, wyprostowanych łodygach osadzone są dość duże, lancetowate, spiczaste liście. Na wierzchołkach pędów królują zachwycające,pojedyncze koszyczki kwiatowe w kolorze fuksji. Swymi efektownymi kwiatami bylina zdobi ogród lub rabatę przez długi czas. Przyciąga owady zapylające. Echinacea Delicious Candy jest pierwszorzędną rośliną rabatową,ale nadaje się także do uprawy na kwiaty cięte, które w wazonie bardzo długo utrzymują świeżość.

Uprawa Echinacea purpurea Delicious Candy:

Stanowisko: słoneczne lub półcieniste
Gleba: Żyzna, przepuszczalna
Wysokość: do 50cm
Kwitnienie: od czerwca do września
Kwiaty: w kolorze fuksji

Sadzenie Jeżówki purpurowej Delicious Candy

Jeżówki Delicious Candy sadzimy w miejscach nasłonecznionych. Choć mogą też rosnąć w półcieniu, jednak mniej obficie wtedy kwitną. Gleba powinna być przepuszczalna i żyzna.

Rośliny te nawozimy nawozem typu osmocote do roślin kwitnących i lilii wodnych. Sprawdź nawozy do roślin ogrodowych dostępne w naszym sklepie.
 

W naszej ofercie znajdziesz również inne rośliny ogrodowe, dzięki którym Twój ogród rozkwitnie na nowo!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

Tak pakujemy nasze rośliny do wysyłki​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.