DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Turzyca Morrowa 'Ice Dance'

Kod produktu: Carex
Cena: 13.99 PLN
Dostępna ilość: 48
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Turzyca Morrowa Ice Dance - idealna do ogrodu lub wokół oczka

Cena dotyczy 1 sadzonki w doniczce p9

Oprócz dekoracyjnego pokroju i ulistnienia Turzyca Morrowa Ice Dance ma także atrakcyjne kwiatostany w postaci kłosów z żółtymi pręcikami osiągające 40 cm wysokości. Pojawiają się one od maja do czerwca. 

Rośliny Carex Morowi Ice Dance:

  • bardzo dobrze wyglądają w nasadzeniach grupowych na tle krzewów ozdobnych,
  • nadają się do posadzenia na rabatach i obwódkach, 
  • wspaniale prezentują się jako obrzeża alejek i ścieżek ogrodowych. 
  • doskonale wyglądają sadzone w donicach. 
  • ze względu na swe dekoracyjne ulistnienie, są również wysoko cenione we florystyce.

Turzyca Morrowa Ice Dance rośnie niezawodnie i zdrowo, jest bowiem odporna na choroby i szkodniki.Nie jest też zbyt wymagająca. Ładnie się przebarwia na stanowisku zarówno słonecznym, jak i zacienionym, raczej osłoniętym od wiatru.

 

W naszej ofercie znajdziesz również piękne liliowce oraz byliny ozdobne, które pięknie udekorują Twoj ogród!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.