DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

FUNKIA SHADOWLAND WHEEE !

Dodatkowe informacje

Funkie najlepiej rosną na ocienionych i wilgotnych stanowiskach.Świetnie nadaje się do obsadzania stawów, oczek wodnych,strumyków. Świetnie prezentuje się w kompozycjach z innymi roślinami. Dobrze wygląda zarówno na małych rabatkach jak i w dużych ogrodach, parkach, skwerach. Mniejsze odmiany świetnie nadają się do uprawy w donicach i pojemnikach na balkonach lub tarasach.

Charakterystyczne dla funki jest to że kolor liści zależy od miejsca w którym rośnie,im ciemniejsze i bardziej zacienione tym ciemniejsze liście.

FUNKIA SHADOWLAND WHEEE !

Kod produktu: HOSTA
Cena: 20.99 PLN
Dostępna ilość: 43
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Funkia Shadowland Wheee!

Cena dotyczy 1 sadzonki z doniczki

Hosta "Wheee!" to urokliwa bylina, która zachwyca nie tylko swoim interesującym wyglądem, ale również niesamowitym wzrostem. Roślina ta posiada wyjątkowe liście, które stanowią główną atrakcję. Ich kształt jest niezwykle falisty i trudno go opisać jednym słowem - sprawiają wrażenie, jakby zostały złamane lub porwane przez wiatr. Mają kolor zielony z jasnożółtymi i kremowymi plamkami, co dodaje im wyjątkowego uroku. 

Funkia Hosta Wheee! rośnie w formie kępki, która może osiągnąć wysokość około 30-45 cm i rozpiętość do 60-90 cm. Tworzy gęste kępy liści, które pięknie się prezentują w ogrodzie. Można ją sadzić zarówno w większych, jak i mniejszych rabatach, a także w doniczkach na tarasie czy balkonie. Hosta "Wheee!" ma jeszcze jedną wyjątkową cechę - w okresie letnim wytwarza piękne, fioletowe kwiatostany na wysokich łodygach. Te urocze kwiaty przyciągają motyle i inne owady, dodając ogrodowi jeszcze więcej uroku.

Jak sadzić funkię Hosta Wheee!?

 

Rośliny te sadzimy w miejscach niezbyt nasłonecznionych. Funkie Wheee! preferują glebę cięższą, lecz przepuszczalną. Powinna być stale wilgotna. Hosty nawozimy nawozem typu osmocote uniwersalnym do roślin zielonych.

W naszej ofercie znajdziesz również inne rośliny do ogrodu. Zapraszamy! 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.