DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Funkia CHERRY BERRY Hosta

Kod produktu: HOSTA
Cena: 24.99 PLN
Adres e-mail

Hosta Cherry Berry o fioletowych kwiatach 

Cena dotyczy sadzonki w doniczce. Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłamy bez doniczek. 

Średniej wielkości funkia o efektownych liściach. Liście podłużne, zaostrzone, o niezwykle kontrastowym zabarwieniu, z czystobiałym środkiem, przez żółtozielone smugi, do ciemnozielonego brzegu. Kwiaty lejkowate, fioletowe, w luźnych kwiatostanach umieszczonych na wiśniowych pędach kwiatowych.
 

Wysokość: 30-40 cm
Szerokość: 45-60 cm
Termin Kwitnienia: Lipiec, sierpień
Kolor Kwiatów: Fioletowe
Barwa liści: Białe z zielonym obrzeżem
Gleba: Próchnicza, przepuszczalna, żyzna
Stanowisko: Chłodne, Umiarkowanie wilgotne

Sadzenie funkii Cherry Berry

  1. Wykopujemy dołek odpowiedniej wielkości (nieco większy niż system korzeniowy),
  2. Wlewamy do dołka wodę do wysokości prawie połowy jego wysokości (więcej lub mniej w zależności od rodzaju gleby i stanu jej wilgotności),
  3. Rozkładamy system korzeniowy i wkładamy go do dołka,
  4. Zasypujemy dołek wydobytą z niego ziemią i lekko zagęszczamy,
  5. Podciągamy roślinę do góry, aż znajdzie się na właściwej wysokości w stosunku do poziomu gruntu,
  6. Lekko ugniatamy ziemię (ziemia będzie miała konsystencję błota).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przeczytaj nasz artykuł o tym kiedy sadzić i przesadzać hosty? W naszym sklepie znajdziesz również inne rośliny do ogrodu - byliny ozdobnepaprocie i liliowce.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.