DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

FUNKIA BIG MAMA

Dodatkowe informacje

Funkie najlepiej rosną na ocienionych i wilgotnych stanowiskach.Świetnie nadaje się do obsadzania stawów, oczek wodnych,strumyków. Świetnie prezentuje się w kompozycjach z innymi roślinami. Dobrze wygląda zarówno na małych rabatkach jak i w dużych ogrodach, parkach, skwerach. Mniejsze odmiany świetnie nadają się do uprawy w donicach i pojemnikach na balkonach lub tarasach.

Charakterystyczne dla funki jest to że kolor liści zależy od miejsca w którym rośnie,im ciemniejsze i bardziej zacienione tym ciemniejsze liście.

FUNKIA BIG MAMA

Kod produktu: HOSTA
Cena: 20.99 PLN
Dostępna ilość: 108
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Funkia Hosta Big Mama - duża odmiana

 

Cena dotyczy 1 doniczki

 

Funkia ogrodowa Big Mama to wysoka odmiana osiągająca ok. 75 cm wysokości (bez kwiatów) i do 150cm szerokości.

Liście są długie (30-40cm), szerokie (35cm), spiczaste o ciężkiej teksturze, karbowanej powierzchni i gęstym ożyłkowaniu (16par).

Mają niebieskozieloną barwę. Big Mama kwitnie od lipca do sierpnia.

Wytwarza jasnolawendowe kwiaty podchodzące pod kolor biały, osadzone na długich (do 120cm) pędach kwiatostanowych.

Odmianę warto wykorzystywać jako tło dla mniejszych, bardziej różnorodnych kolorystycznie bylin.

Optymalne stanowisko to cień do 25% słońca (toleruje poranne promienie słoneczne). '

Big Mama' została wyselekcjonowana w 1978 roku (Florence Shaw/Paul Aden). Powstała w wyniku skrzyżowania niebieski funkii 'Blue Tiers' x 'Blue Angel'.

 

Jak sadzić funkię Hosta Big Mama?

 

Rośliny te sadzimy w miejscach niezbyt nasłonecznionych. Funkie preferują glebę cięższą, lecz przepuszczalną. Powinna być stale wilgotna. Hosty nawozimy nawozem typu osmocote uniwersalnym do roślin zielonych.

W naszej ofercie znajdziesz również inne rośliny do ogrodu. Zapraszamy! 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.