DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Lilia Wodna Purple Fantasy Nymphaea Grzybień

Kod produktu: Nymphaea
Cena: 399 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

Nymphaea Purple Fantasy - lilia wodna o fioletowym zabarwieniu

Cena dotyczy 1 sadzonki. Ilość ograniczona.

(Wczesną wiosną jak i jesienią lilie są wysyłane w formie zdrowego kłącza z zawiązką liści).

Lilia wodna Purple Fantasy to jedna z najciemniejszych fioletowych lilii zimujących w naszym klimacie. Nie jest ona tak szybko rosnąca jak np. grzybień  Detectiv Erica jednak jest od niej ciemniejsza. 

W oczku wodnym jej ciemnofiletowe kwiaty wprowadzają magiczny tropikalny nastrój. Obowiązkowa pozycja dla kolekcjonerów. Dostępność bardzo ograniczona!! Należy pamiętać, że lilia ta w okresie kwitnienia wymaga bardzo słonecznego miejsca najlepiej płytkiego 30-40cm natomiast na okres spoczynku zimowego umieszczamy ja na głębokość co najmniej 60cm. 

OPIS PRODUKTU

  • Kwiaty ciemnofioletowe 
  • Jedna z najciemniejszych fioletowych  odmian dostępnych na rynku 
  • stanowisko: słoneczne
  • głębokość: 30-40 cm
  • powierzchnia wody pokryta liśćmi: do 0,8 m²
  • kwitnienie: VI-IX
  • ROŚLINA W PEŁNI MROZOODPORNA

Jak sadzić lilie wodną fioletową?

 

Lilie wodne fioletowe rozwijają się w spokojnej wodzie, więc nie należy sadzić je w pobliżu kaskady  lub fontanny, szczególnie tam, gdzie woda może przelewać się na ich liście.

 

Na początku dobrze postawić je trochę płycej, woda jest cieplejsza i pozwala to na szybszą aklimatyzację. Gdy lilia się rozrośnie, stopniowo zanurzamy ją na docelową głębokość.

 

Posadzić do większego pojemnika conajmniej 15-20l donica bądź kosz 28x28cm

 

Ziemia powinna być żyzna najlepiej z dodatkiem nawozu osmocote o przedłuzonym działaniu do lilii wodnych.

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.