DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

IRYS SYBERYJSKI KITA NO SEIZA IRIS

 

 

 

 

 

IRYS SYBERYJSKI KITA NO SEIZA IRIS

Kod produktu: Iris.
Cena: 13.99 PLN
Dostępna ilość: 75
Ilość sztuk: 

IRYS SYBERYJSKI  IRIS KITA NO SEIZA 


Cena dotyczy 1 doniczki. Dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek.

 

Bylina ozdobna, dorasta do 70 cm wysokości, tworząc, piękne, delikatne, duże kwiaty w kolorze fioletoworóżowym

oraz trawiaste, cienkie liście o barwie niebieskozielonej z widocznym unerwieniem, sprawiają, że jest rośliną niezwykle czarującą. Ta bylina z pewnością przyciąga wzrok i urzeka swym wyglądem każdego właściciela ogrodu.

Swoją wegetacje zaczyna w maju, to wówczas pojawiają się bujnie rosnące kwiatostany w formie kłosa a na nich fioletoworóżowe kwiaty. Ich centra są oplatane większymi płatkami. Obie warstwy nie przylegają do siebie, lecz ładnie układają się do zewnątrz, tworząc miłe dla oka rozwarstwienie.
Irys będzie tak rozkwitał do końca czerwca.


UPRAWA IRYSA
Irys Kita No Seiza nie jest wymagającą rośliną, najbardziej lubi ciepłe, nasłonecznione miejsca, w których będzie bujnie rosnąć; ładnie rozwija się  także w półcieniu,
ale obfitość kwitnienia może okazać się wówczas słabsza.
Preferuje on glebę żyzną, przepuszczalną, stale wilgotną o lekko kwaśnym odczynie.
Niezbyt dobrze znosi przesadzanie i najlepiej wygląda, gdy rośnie dłużej w jednym miejscu. Wykazuje się dobrą mrozoodpornością.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.