DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

10 x Strzałka wodna Szerokolistna

 

 

 

 

 

 

10 x Strzałka wodna Szerokolistna

Kod produktu: Sagittaria
Cena: 89.99 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

Strzałka szerokolistna - Sagittaria latifolia

(wczesną wiosną wysyłana w formie bulwek)

 

CENA DOTYCZY 10 X STRZAŁKA SZEROKOLISTNA

 

W odróżnieniu do strzałki wodnej - strzałka szerokolistna posiada kwiaty o żółtych pręcikach, które prezentują sie atrakcyjniej. Kwitnie podobnie jak nasza rodzima strzałka lipiec - wrzesień. Podstawową różnicą odrózniającą oba gatunki są liście, które u strzałki szerokolistnej są szersze i nie mają tak ładnego strzałkowatego kszatałtu - są zaokraglone na końcach. Zimuje w postaci bulwek pojawiających się na rozłogach. Mrozoodporność wystarczająca, choć jeden raz podczas dużego ocieplenia w lutym strzałki zaczeły rosnać i jak w marcu powróciły mrozy to część roślin tego nie przeżyła - nasze rodzime odporniejsze rodzime strzałki na to nie zareagowały.

W oczkach wodnych strzałka wodna szerokolistna jest gatunkiem bardzo popularynym, i spotkamy go częściej od rodzimych strzałek. Z zakupem ich też nie będzie kłopotu. Strzałki szerokolistne gdy temperatura jest odpowiednia rozrastają się szybko i oprócz bulwek wytwarzanych na koniec sezonu wydają też nowe rośliny na rozłogach. Stanowisko uprawy powinno być słoneczne a podłoże żyzne. Najlepiej uprawiać na głebokosci 0-30 cm, choć w dobrych warunkach da radę i głebiej.

Sadzenie strzałki wodnej szerokolistnej

Sadzonki  Sagittaria latifolia sadzimy w oczku w  pojemnikach  lub bezpośrednio w dnie w przypadku stawu. Głębokość sadzenia to od  0 do 30 cm Podłoże przygotowujemy z mieszanki piachu czarnej ziemi i gliny proporcja okolo 1/1/1 glinę można pominąć. Do podłoża dodajemy nawóz uniwersalny typu osmocote lub koreczki dostępne w sekcji nawozy do roślin wodnych.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

 

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.