DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

DŁUGOSZ KRÓLEWSKI (Osmunda regalis) Purpurascens paproć

Kod produktu: Osmunda regalis
Cena: 19.99 PLN
Dostępna ilość: 46
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

DŁUGOSZ KRÓLEWSKI

Osmunda regalis

 

Cena dotyczy sadzonki z doniczki p9

 

 

Długosz Królewski to paproć o imponującym wzroście i wyjątkowym wyglądzie.

Jego liście są duże, pierzaste i przypominają pióra, co nadaje roślinie delikatności i wytworności.

Roślina wyróżnia się swoją wysokością, ponieważ może osiągnąć nawet 1,5 metra, tworząc okazałą i efektowną obecność w ogrodzie.

Jest to roślina wieloletnia, która preferuje miejsca wilgotne, takie jak brzegi stawów, strumieni czy bagiennych obszarów ogrodu.

Długosz Królewski jest tolerancyjny na zacienienie i może rosnąć zarówno w pełnym słońcu, jak i w półcieniu, ale najlepiej czuje się w miejscach, gdzie gleba jest wilgotna, ale dobrze drenowana.

 

Kwiaty Długosza Królewskiego są małe, niepozorne i tworzą się na specjalnych pędach zwanych zarodnikiem. Zarodniki te są owocami rośliny i pojawiają się na końcach pędów w formie brązowych, kulistych struktur.

Jego piękne, pierzaste liście i imponujący wzrost przyciągną uwagę i dodadzą wyjątkowego charakteru

 

 

 

W ofercie sklepu Wodne Rośliny znajdują się również profesjonalne nawozy do roślin ogrodowych

 

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.