DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

PAPROTNIK SZCZECINKOZĘBNY - Polystichum setiferum

Kod produktu: Polystichum setiferum
Cena: 19.99 PLN
Dostępna ilość: 41
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Paprotnik szczecinkozębny - zimozielona paproć o jaskrawych liściach


Cena dotyczy sadzonki z doniczki p9

dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek

 

Paprotnik szczecinkozębny to gatunek występujący w warunkach naturalnych w bagiennych, podmokłych lasach Europy. To atrakcyjna, zimozielona paproć o jaskrawozielonych, miękkich, podwójniepierzastych, wręcz koronkowych liściach dorastających do długości około 50 cm.Środkowe pąki i ogonki liściowe gęsto pokryte są brązowymi szczecinkami.

 

Polystichum setiferum to jedna z najładniejszych, zimozielonych paproci ogrodowych, która znosi najprzeróżniejsze warunki łącznie z suchym cieniem, dzięki czemu nadaje się do leśnych ogrodów, skalniaków, na przód wielkich rabat i do małych, wiejskich ogrodów, gdzie będzie podziwiana z bliska.

 

Ładnie prezentuje się z innymi paprociami, trawami ozdobnymi i funkiami. Lubi stanowiska półcieniste, wilgotne, a glebę obojętną do lekko wapiennej.

Wystarczająco mrozoodporna, ale w bezśnieżne zimy warto okrywać stroiszem lub agrowłókniną - o czym przeczytasz w naszym artykule o uprawie i pielęgnacji paproci ogrodowych.

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.