DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Funkia WARWICK COMET HOSTA

Kod produktu: HOSTA
Cena: 21.99 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

Hosta Warwick Comet idealna do cienistych rabat

Cena dotyczy 1 doniczki. Dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek

Warwick Comet to efektowna hosta polecana do zakładania cienistych rabat, obsadzania miejsc pod koroną drzew i krzewów, dekoracji otoczenia zbiorników wodnych oraz strumyków. Funkia Warwick Comet dorasta do 40cm wysokości (60cm w czasie kwitnienia) przy 75cm szerokości. Tworzy gęste kępy miseczkowatych, sercowatych u podstawy liści o długości do 15cm. Blaszki liściowe są pomarszczone, faliste, wywinięte lekko do góry o dobrej konsystencji. Centrum liścia jest żółte, natomiast szerokie i nieregularne obrzeże ma ciemnozieloną barwę. Hosta Warwick Comet kwitnie od czerwca do lipca. Dobrze czuje się w miejscach półcienistych, cienistych. Kwiaty funkii Warwick Comet są lejkowate, drobne (2,5cm długości) o barwie prawie białej.

Jak sadzić funkię Warwick Comet?

  1. Wykopujemy dołek odpowiedniej wielkości (nieco większy niż system korzeniowy),
  2. Wlewamy do dołka wodę do wysokości prawie połowy jego wysokości (więcej lub mniej w zależności od rodzaju gleby i stanu jej wilgotności),
  3. Rozkładamy system korzeniowy i wkładamy go do dołka,
  4. Zasypujemy dołek wydobytą z niego ziemią i lekko zagęszczamy,
  5. Podciągamy roślinę do góry, aż znajdzie się na właściwej wysokości w stosunku do poziomu gruntu,
  6. Lekko ugniatamy ziemię (ziemia będzie miała konsystencję błota).

Przeczytaj nasz artykuł o tym, jak sadzić i przesadzać hosty. Dowiesz się z niego szczegółowych informacji dotyczących uprawy i pielęgnacji tych roślin.

 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.