DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

LILIA WODNA Nymphaea WANVISA

Kod produktu: Nymphaea
Cena: 79.99 PLN
Dostępna ilość: 24
Czas realizacji: 4 dni
Ilość sztuk: 

Lilia wodna Nymphaea Wanvisa

CENA DOTYCZY 1 sadzonki

( wczesną wiosną jak i jesienią lilie są wysyłane w formie zdrowego kłącza z zawiązką liści)

Czym wyróżnia się lilia wodna Nymphaea Wanvisa?

Cóż takiego niezwykłego w tej odmianie? Otóż kwiaty tej rośliny mają wiele twarzy i nigdy do końca nie wiadomo, jak wyglądać będzie kwiat - dla pokazania tego prezentuję kilka zdjęć. Normalnie kwiaty powinny być pomarańczowo łososiowe z drobnymi jaśniejszymi plamkami, ale często część płatków jest żółta a część pomarańczowa. Młode liście są prawie czarne z niewielkimi zielonymi plamkami. Zalecana głębokość sadzenia 40-70 cm.  Pochodzenie Wanvisy nie jest do końca znane - znaleziono ją w basenie z Joey Tomocik, co może świadczyć o mutacji tej odmiany lub siewce. Najnowsza odmiana Nymphaea Wanvisa dopiero wprowadzana na rynek - to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów.  Lilia jest silna, kwitnie wcześnie i obficie. Wypuszcza dużo młodych odrostów. Roślina w pełni mrozoodporna. 

Jak sadzić lilię Nymphaea Wanvisa?

Lilie wodne rozwijają się w spokojnej wodzie, więc nie należy sadzić je w pobliżu kaskady lub fontanny, szczególnie tam, gdzie woda może przelewać się na ich liście.

Na początku dobrze postawić je trochę płycej, woda jest cieplejsza i pozwala to na szybszą aklimatyzację. Gdy lilia się rozrośnie, stopniowo zanurzamy ją na docelową głębokość.

Lilię Nymphaea Wanvisa należy posadzić do większego pojemnika: co najmniej 15-20l donica, bądź kosz 28 × 28 cm.

Ziemia powinna być żyzna najlepiej z dodatkiem nawozu do roślin wodnych osmocote o przedłużonym działaniu.

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.