RZĘSA WODNA DO OCZKA Uwielbiany pokarm ryb

Cena: 4.5 PLN
Adres e-mail

 

RZĘSA WODNA do oczka wodnego

Cena dotyczy  1 WORECZKA STRUNOWEGO O WYMIARACH 7 x 10 CM

OPIS PRODUKTU:

Drobna bylina pływająca po powierzchni wody.Człony pędowe jajowate lub okrągłe.Uwielbiany pokarm ryb.Najlepszy reduktor azotu i innych nawozów z wody.W sprzyjających warunkach co 4 dni podwaja swoją ilość a co 6 dni podwaja swoją masę.Dobry nawóz pod wszystkie rośliny do ogródka.Najłatwiejsza w uprawie i najwartościowsza roślina wodna.Niezastąpiona w przerybionych zbiornikach wodnych. Mrozoodporność całkowita.

 

     DO ZAMÓWIENIA DOŁĄCZAMY KRÓTKI

     OPIS- WSKAZÓWKI SADZENIA ROŚLIN :)

      ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU

      KAŻDA ROŚLINKA OPISANA OSOBNO WIĘC NIE BĘDZIE PROBLEMU Z IDENTYFIKACJĄ :)


UWAGA!!!

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

W okresie wczesnowiosennym większość bylin pozbawiona jest części nadziemnej.. Stopień rozwoju jest ściśle związany z indywidualnymi cechami gatunku.

Niektóre rośliny wymagają do prawidłowego wzrostu ciepłych nocy występujących w naszym klimacie w okresie maja/czerwca, inne zaś intensywnie rozwijają się już w marcu.

 Żywa część rośliny pozostaje pod ziemią. Kupując rośliny w okresie wczesnowiosennym (marzec - kwiecień) należy mieć świadomość, że większość z nich jest wówczas w fazie uśpionej.

Sadzonki takie zwykle nie posiadają jeszcze liści i pędów lub dopiero zaczynają się one rozwijać

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 200 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 10:00

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.