DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Lilia wodna  NYMPHAEA EDINA

 

Lilie wodne rozwijają się w spokojnej wodzie, więc nie należy sadzić je w pobliżu kaskady  lub fontanny, szczególnie tam, gdzie woda może przelewać się na ich liście.

Na początku dobrze postawić je trochę płycej, woda jest cieplejsza i pozwala to na szybszą aklimatyzację. Gdy lilia się rozrośnie, stopniowo zanurzamy ją na docelową głębokość.

Posadzić do większego pojemnika co najmniej 15-20l donica bądź kosz 28x28cm.

Ziemia powinna być żyzna najlepiej z dodatkiem nawozu osmocote o przedłuzonym działaniu do lilii wodnych

Lilia wodna NYMPHAEA EDINA

Kod produktu: NYMPHAEA
Cena: 149.9 PLN
Dostępna ilość: 5
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

NYMPHAEA EDINA RÓŻOWA PIĘKNOŚĆ 

 

 

Cena dotyczy 1 sadzonki. Ilość ograniczona!!

(Wczesną wiosną jak i jesienią lilie są wysyłane w formie zdrowego kłącza z zawiązką liści- tak też zimują)

 

 

Lilia wodna Edina to przepiękna rożowa odmiana o pełnych kwiatach. 

Odmiana ta  została całkiem niedawno  stworzona przez naszego przyjaciela. 

Edina  to bardzo obficie kwitnąca lilia. Posiada dość duże kwiaty. Ich kolor, jak i kształt bywają zmienne, przez co każdy kwiat potrafi wyglądać inaczej. Odmiana ta rośnie bardzo szybko i należy do lilii bardzo prostych w uprawie. Powierzchnia lisci to 1-1,5m kwadratowego. Sadzimy ją na gębokości 60-120cm. 
Nadaje się do każdego rodzaju stawu, a swoimi wspaniałymi kwiatami zachwyca!

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.