DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Liliowiec BLACK STOCKINGS Hemerocallis

Kod produktu: Hemerocallis
Cena: 20.99 PLN
Dostępna ilość: 85
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Liliowiec Black Stockings o unikalnej urodzie

Cena dotyczy sadzonki w doniczce.Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłamy bez doniczek.

Black Stockings to efektowna odmiana liliowca. Duży kwiat o unikalnej urodzie. Ciemnofioletowe prawie czarne kwiaty mają średnicę ok 15 cm. Z ciemną barwą płatków kontrastuje żółte gardło. Każdy kwiat jest pięknie pofałdowany na krawędziach płatków.


Wysokość docelowa  do 60 cm.
Kwiaty bardzo duże, mięsiste, pędy kwiatowe grube.

Kwitnienie: lipiec, sierpień
Stanowisko: słoneczne
 

Jak sadzić Hemerocallis Black Stockings?

Optymalnym stanowiskiem dla liliowców Black Stockings jest lekki półcień, gleba powinna dość bogata w składniki pokarmowe (decyduje to o obfitości kwitnienia), umiarkowanie wilgotna lecz niepodmokła.

Odległość pomiędzy poszczególnymi odmianami powinna wynosić ok.1 metra.
Liliowiec Black Stockings rozmnaża się właściwie sam. Chcąc przesadzić roślinę w inne miejsce, przesadzamy ją dzieląc kłącze najlepiej jesienią.

Odmiany liliowców o czerwonych lub purpurowych kwiatach mogą nie tolerować silnych opadów i zbyt silnego nasłonecznienia. Warto mieć to na uwadze, przy wyborze miejsca i podłoża.


Sprawdź również gotowe zestawy roślin do ogrodu, które przygotowaliśmy w naszym sklepie.

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.