DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Liliowiec ARABIAN MAGIC Hemerocallis

Kod produktu: Hemerocallis
Cena: 20.99 PLN
Dostępna ilość: 82
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Liliowiec 'Arabian Magic' o nietypowych, zachwycających kwiatach

Cena dotyczy sadzonki w doniczce p11. Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłamy bez doniczek. 

Hemerocallis Arabian Magic to wieloletnia roślina zielona o łukowatych liściach zebranych w kępki. Kwiaty w kształcie lejka, podobne do kwiatów lilii, są koloru głębokiego fioletu, ze srebrną obwódką i zieloną gardzielą. Zwykle ponownie kwitnie w drugiej części sezonu. Liliowiec 'Arabian Magic' otrzymała nagrodę American Hemerocallis Society Honourable Mention Award.

 

Wysokość                   60 cm

Termin sadzenia         III-XI

Głębokość sadzenia   5 cm

Mrozoodporność       tak  

Termin kwitnienia       VII-VIII

Stanowisko                 słoneczne

Rozstawa sadzenia     60-90cm

Średnica kwiatów       13cm

 

Uprawiana ze względu na elegancję swoich kwiatów, idealnie nadaje się na rabaty mieszane lub do doniczek. Wieloletnie rośliny tolerują najzimniejsze temperatury, przechodzą w stan spoczynku wegetatywnego w okresie zimowym i wznawiają fazę wegetacji wraz ze wzrostem temperatury.

Sadzenie Hemerocallis 'Arabian Magic':

Idealnymi terminami sadzenia są kwiecień i wrzesień, kiedy panują korzystne warunki pogodowe. Jednak liliowce to rośliny niewymagające - posadzone w innym terminie, także świetnie się zaaklimatyzują. Sadząc lub przesadzając liliowce 'Arabian Magic' na nowe stanowisko, powinniśmy przyciąć wszystkie liście o połowę. Rośliny najłatwiej rozmnożyć wiosną przez podział rozrośniętych kęp. Każdy otrzymany okaz sadzimy w wybranym miejscu i obficie podlewamy.

 

Oprócz liliowców, w naszej ofercie znajdziesz również paprocie, byliny ozdobne czy funkie. Ozdób swój ogród z naszym sklepem Wodne Rośliny!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.