DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Liliowiec ARABIAN MAGIC Hemerocallis

Kod produktu: Hemerocallis
Cena: 19.99 PLN
Dostępna ilość: 30
Ilość sztuk: 

Liliowiec 'Arabian Magic' o nietypowych, zachwycających kwiatach

Cena dotyczy sadzonki w doniczce p11. Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłamy bez doniczek. 

Hemerocallis Arabian Magic to wieloletnia roślina zielona o łukowatych liściach zebranych w kępki. Kwiaty w kształcie lejka, podobne do kwiatów lilii, są koloru głębokiego fioletu, ze srebrną obwódką i zieloną gardzielą. Zwykle ponownie kwitnie w drugiej części sezonu. Liliowiec 'Arabian Magic' otrzymała nagrodę American Hemerocallis Society Honourable Mention Award.
Uprawiana ze względu na elegancję swoich kwiatów, idealnie nadaje się na rabaty mieszane lub do doniczek. Wieloletnie rośliny tolerują najzimniejsze temperatury, przechodzą w stan spoczynku wegetatywnego w okresie zimowym i wznawiają fazę wegetacji wraz ze wzrostem temperatury.

Sadzenie Hemerocallis 'Arabian Magic':

Idealnymi terminami sadzenia są kwiecień i wrzesień, kiedy panują korzystne warunki pogodowe. Jednak liliowce to rośliny niewymagające - posadzone w innym terminie, także świetnie się zaaklimatyzują. Sadząc lub przesadzając liliowce 'Arabian Magic' na nowe stanowisko, powinniśmy przyciąć wszystkie liście o połowę. Rośliny najłatwiej rozmnożyć wiosną przez podział rozrośniętych kęp. Każdy otrzymany okaz sadzimy w wybranym miejscu i obficie podlewamy.

 

Oprócz liliowców, w naszej ofercie znajdziesz również paprocie, byliny ozdobne czy funkie. Ozdób swój ogród z naszym sklepem Wodne Rośliny!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN
+48 795-688-594

 

transport

RUSZYŁA SPRZEDAŻ

        NA SEZON 2023

 


 

© 2023 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.