DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

ZESTAW SZEŚCIU NISKICH traw do ogrodu

 

IMPERATA CYLINDRYCZNA RED BARON  

Trawa ozdobna Imperata Red Baron to niezwykle ozdobna i rzadko spotykana trawa. Jest szczególnie ceniona z uwagi na oryginalne zabarwienie źdźbeł trawy, które przybierają czerwony kolor.Nadaje się do uprawy pojemnikowej – wtedy może być niesztampową dekoracją balkonów, tarasów, drzwi wejściowych i głównej drogi prowadzącej do domu. Można nią dekorować zbiorniki wodne. Ze względu na niezbyt szybki wzrost nadaje się nawet do bardzo małych ogrodów.Preferuje gleby żyzne i wilgotne. Dorasta do ok. 50 cm. Lubi stanowiska słoneczne - wtedy ma najładniej wybarwione źdźbła.

 

 

 

 

 

PIÓRKÓWKA (ROZPLENICA) HAMELN 

Tworzy zwarte, zielone kępy wąskich liści. W momencie kwitnienia, które rozpoczyna się w końcu lipca jej wysokość dochodzi do 60- 80 cm. Ponad liście wyrastają wtedy kremowe kwiatostany na krótkich łodyżkach. Po kilku tygodniach przybierają brązowawą barwę i tak utrzymują się do późnej jesieni.

Sztywne, szczotkowate kwiatostany stanowią niebanalną ozdobę przez długi czas, nawet jesienią kiedy cała kępa przybiera słomiano -złotych barw pozostałości po kwiatach świetnie się prezentują. Bardzo dobrze wyglądają w nasadzeniach grupowych na tle krzewów ozdobnych.

Nadają się do posadzenia na rabatach i obwódkach. Wspaniale prezentują się jako obrzeża alejek i ścieżek ogrodowych.

Doskonale wyglądają sadzone w donicach. Ze względu na swe dekoracyjne ulistnienie, są również wysoko cenione we florystyce.

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

 

ZESTAW SZEŚCIU NISKICH traw do ogrodu

Kod produktu: Zestaw Ogród
Cena: 84.99 PLN
Czas realizacji: 2 dni
Adres e-mail

 

 

 

Zestaw Sześciu Pięknych Traw zimujących do ogrodu zawiera:

 

- Imperata cylindryczna RED BARON  2szt

Rozplenica Japońska  Hameln Gold - 2szt

- Rozplenica Japońska Hameln  - 2szt

-----------

----------------------------------------------------------------------------------

Cena dotyczy sadzonek w doniczce P9

DLA BEZPIECZEŃSTWA WYSYŁANE BEZ DONICZEK

 

     ZAARANŻUJ SWÓJ OGRÓD

WEDŁUG SWOJEGO POMYSŁU :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROZPLENICA JAPOŃSKA HAMELN GOLD 

To miniaturowa odmiana rozplenicy tworząca kępy liściowe do 30cm wysokości, natomiast w okresie kwitnienia wyrasta do 50 cm. Kwiatostany pojawiają się końcem lipca. Są wyjątkowe ze względu na swój niewielki rozmiar i puszystą budowę. Jednocześnie są także bardzo dekoracyjne gdyż pojawiają się bardzo licznie. Kolorystyka jest zmienna początkowo są zielonkawe, następnie bieleją przybierając kremowe zabarwienie. Dojrzałe kwiatostany stają się brązowawe. Odmiana HAMELN GOLD jest szczególnie atrakcyjna ze względu na swe ubarwienie liści, które przez cały okres wegetacji przybierają barwę cytrynowo-żółtą. Jest to pierwsza odmiana rozplenicy o żółtym kolorze liści.

 

 

 


 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.