DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Trawa Miskant Chiński Zebrinus

Kod produktu: Miscanthus
Cena: 19.99 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

Miskant chiński Zebrinus - trawa ozdobna o dużych kępach

Cena dotyczy 1 sadzonki w doniczce p9.

 

Opis produktu: Miskant ‘Zebrinus’ jest rośliną, która idealnie nadaje się do ogrodów w stylu japońskim, na grupy ogrodowe, jako solitery, tła dla rabat bylinowych, do nasadzeń wokół oczek wodnych, na szpalery, a także pojedynczo przy altanach. Jest byliną wieloletnią, dorastającą do 2,2 m wysokości. Odmiana ta nie jest tak ekspansywna jak gatunek miskant chiński, który może dorastać nawet do 4 m wysokości i rozrastać się w szerokie kępy. Na 1 m2 sadzi się 2-3 młode rośliny, po dwóch latach osiągają dorosłe rozmiary. Liście tej trawy są wąskie, trzcinowate, delikatnie łukowato wygięte, zabarwione intensywnie na oliwkowozielono z poprzecznymi żółtymi paskami kojarzonymi z paskami zebry Miskant chiński ‘Zebrinus’ nie wymaga wiele uwagi. W czasie suchego lata konieczne jest podlewanie. Starsze osobniki są mrozoodporne, młode wymagają okrywania na zimę. Aby je zabezpieczyć przed nadchodzącymi mrozami, trawy należy związać sznurkiem na wysokości około 0,5-0,75 m (w zależności od wysokości) i dodatkowo okręcić słomą. Po zimie bylinę należy przyciąć, usunąć suche gałązki i odświeżyć, co zapewni nam jej piękny do następnej wiosny.

 

Gdzie posadzić trawę Zebrinus?

 

Trawa Zebrinus polecana jest do sadzenia na dużych rabatach, w ogrodach nadwodnych, w specjalnych ogrodach przeznaczonych na trawy ozdobne, pojedynczo lub po 2-3 w grupie. Liczba roślin na 1 m2 - 3.

 

W naszej ofercie posiadamy również profesjonalne nawozy do roślin ogrodowych, które zapewnią trawie niezbędne składniki odżywcze.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.