DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

BORDOWA TRAWA OZDOBNA Rozplenica Rubrum p9

Kod produktu: Pennisetum
Cena: 15.99 PLN
Dostępna ilość: 33
Ilość sztuk: 

Bordowa trawa ozdobna Rozplenica Rubrum

do ogrodu lub wokół oczka

Cena dotyczy 1 sadzonki w doniczce p9

Dobrze przekorzenione, gęste i intensywnie ubarwione sadzonki :)

Opis trawy Rubrum:

Interesująca kolorystycznie kępiasta trawa dorastająca do wysokości 90-120 cm w czasie kwitnienia. Trawa bordowa wyróżnia się atrakcyjną, purpurowobrunatną barwą zarówno liści, jak i kwiatostanów. Kwiatostany puszyste, o długości około 30 cm,

Podstawowe informacje:

  • Polecana także na kwiat cięty i na suche bukiety.
  • Nadaje się na rabaty, zwłaszcza sadzona w grupach, oraz do mieszanych kompozycji w pojemnikach tarasowych.
  • Okres kwitnienia: w pełni Lata
  • Preferuje stanowisko słoneczne.
  • Najlepiej rośnie w żyznej, ale przepuszczalnej, umiarkowanie wilgotnej glebie.

Wymaga ciepłych, osłoniętych miejsc i okrycia przed zimą, choć w naszym klimacie najlepiej uprawiać ją w pojemniku wnoszonym jesienią do chłodnego, jasnego pomieszczenia. Ogólnie traktowana jest jako roślina jednoroczna.

 

Bardzo dobrze wyglądają w nasadzeniach grupowych na tle krzewów ozdobnych. Nadają się do posadzenia na rabatach i obwódkach. Wspaniale prezentują się jako obrzeża alejek i ścieżek ogrodowych. Doskonale wyglądają sadzone w donicach. Ze względu na swe dekoracyjne ulistnienie, są również wysoko cenione we florystyce

Sadzenie trawy purpurowej

Trawę ozdobną w bordowym kolorze sadzimy w miejscach nasłonecznionych, przewiewnych. Gleba powinna być przepuszczalna i żyzna.

Rośliny nawozimy nawozem typu osmocote uniwersalnym do roślin zielonych.

W naszej ofercie znajdziesz również inne rośliny do ogrodu. Zapraszamy!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.