DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

TRAWA PAMPASOWA SILVER GOBLIN RARYTAS DO OGRODU !

Kod produktu: Cortaderia
Cena: 19.9 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

Trawa pampasowa karłowata Cortaderia selloana do ogrodu

cena dotyczy sadzonki z doniczki

dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek

'Silver Goblin' to niska, nowa odmiana trawy pampasowej tworząca gęste kępy, posiada długie liście o kremowych wzdłużnych paskach, które są niezwykle dekoracyjne. Trawa świetnie sprawdzi się posadzona jako niższe piętro w rabacie oraz w donicach. Nie potrzebuje specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, swoje zastosowanie znajdzie nie tylko w ogrodzie, ale także posadzona w pojemnikach np. na tarasie. W sierpniu pojawią się podłużne, grube, kremowe kwiatostany. Utrzymują się aż do przymrozków, idealne do suszenia.

Kortaderia pampasowa ‘Silver Goblin’ - charakterystyka i wymagania

Odmiana ‘Silver Goblin’ to niska, gęsta trawa dekoracyjna; jest najniższą odmianą z gatunku. Posiada przewieszające się liście o długości około 60 cm. W okresie zakwitania trawa osiąga do 0,9m wysokości. Jej przepiękne paskowane wzdłużnie liście są dużą ozdobą ogrodu. Niezwykle rzadka odmiana.

Cortaderia Silver Goblin jest łatwa w uprawie, nie potrzebuje specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych

Preferuje stanowisko:

  • Nasłonecznione. 

Rośnie w glebie:

  • Żyznej, przepuszczalnej.

Wymaga okrycia w okresie zimowym. 

Więcej na temat uprawy i pielęgnacji, dowiesz się z naszego artykułu, w którym tłumaczymy, jak sadzić trawę pampasową - zapraszamy!

Zastosowanie

Trawa pampasowa karłowata swoje zastosowanie znajdzie w wielu ogrodach, jako wypełnienie rabat, ale najlepiej prezentuje się w grupach. Sprawdzi się także posadzona w dużych pojemnikach, jako forma dekoracji na balkon lub taras.

Sadzenie trawy Cortaderia 'Silver Goblin'

Rośliny te sadzimy w miejscach nasłonecznionych, przewiewnych. Gleba powinna być przepuszczalna i żyzna.

Trawę pompasową Silver Goblin nawozimy nawozem typu osmocote uniwersalnym do roślin zielonych.

W naszej ofercie znajdziesz również inne trawy do ogrodu, takie jak np. ozdobna ostnica Pony Tails. Zapraszamy! 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.