DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Miskant CHIŃSKI KLEINE FONTANE

Kod produktu: Miscanthus
Cena: 19.99 PLN
Dostępna ilość: 24
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Puszysty Miskant Kleine Fontane, który ozdobi Twój ogród

Cena dotyczy 1 Sadzonki z doniczki. Dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek
 

Miskant chiński Kleine Fontane swoim kształtem przypomina małą fontannę. Jest to odmiana z najwcześniej zakwitających miskantów. Kwitnienie przypada już w sierpniu. Pod koniec lata pojawiają się czerwone kwiaty tworząc gęste kępy o wysokości 90 cm w szczycie kwitnienia do 160 cm. Zebrane w pierzaste wiechy, które z czasem stają się srebrzysto białe. 

Miscanthus Sinensis Keine Fontane posiada liście wąskie o białym unerwieniu. Jesienią przybierają złocistą barwę jak łodygi. Niezwykle urokliwe puszyste owocostany, utrzymują się przez całą zimę, nadając się do suchych bukietów. Młodsze rośliny warto zabezpieczyć na zimę przed mrozem szczególnie są wrażliwe na nadmiar wilgoci w okresie zimowym.

Miscanthus Sinensis Keine Fontane - uprawa:

Miskanty powinno uprawiać się w nasłonecznionych stanowiskach umiarkowanie wilgotnych, na glebach przepuszczalnych. Miskant chiński Kleine Fontane polecany jest do sadzenia na rabatach, wokół oczka wodnego, w ogrodach przeznaczonych dla traw ozdobnych, ogrodach naturalistycznych, na terenach zieleni miejskiej - pojedynczo lub w grupach. Nadaje się do uprawy w ozdobnych pojemnikach.

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.