Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Funkia Hosta Patriot

Kod produktu: HOSTA
Cena: 14.9 PLN
Adres e-mail

 

 

Funkia Hosta Patriot

Cena dotyczy 1 sadzonki  z doniczki P9

Dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek

Opis produktu: Przepiękna odmiana o niezwykłych walorach dekoracyjnych.

 

 Dorasta do 20 – 50 cm wysokości. Pokrój kępiasty. Liść duży, szeroki, w środku barwy ciemno zielonej o brzegu białym i nieregularnym, muśniętym pędzelkiem matki natury.

Wybarwienie liści nie zmienne w ciągu sezonu wegetacyjnego. Na długich kwiatostanach w VII pojawiają się fioletowe kwiaty. Preferuje gleby żyzne, próchniczne i umiarkowanie wilgotne. Stanowisko półcieniste i cieniste.

Zastosowanie: rabaty, jako roślina okrywowa, soliter (pojedynczo) lub w grupach, ogrody przydomowe, parki, donice i pojemniki na balkonach i tarasach.


 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

     


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 300 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 10:00

 


 

© 2020 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.