DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Athyrium niponicum Metallicum Wietlica Japońska

Kod produktu: Athyrium
Cena: 19.99 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

Paproć ogrodowa Wietlica Japońska Metallicum

Cena dotyczy sadzonki z doniczki p9


Wietlica japońska Metallicum to dość duża paproć - dorosła sadzonka dorasta do 40-50cm wysokośći i 40 cm szerokości.

Jej największym atutem jest ubarwienie liści. Liście podwójnie pierzaste o metaliczno-srebrzystym zabarwieniu i purpurowym bądź czerwonym unerwieniu. Intensywność barw zależy od wieku sadzonki. Pełnię kolorów wietlice osiągają w 3 roku wegetacji. 

Athyrium niponicum Metallicum - gdzie posadzić?

W dobrych warunkach athyrium niponicum metallicum dość szybko się rozrasta tworząc z czasem rozległe kępy. Polecana do zacienionej części ogrodu, można łączyć z innymi roślinami funkiami czy żurawkami. 
 

Mrozoodporność do -30 °C.

Stanowisko cień

Gleba żyzna pruchniczna 

Odczyn obojętny

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat uprawy i pielęgnacji? Przeczytaj nasz artykuł o tym, kiedy sadzić paprocie ogrodowe. Sprawdź także funkie znajdujące się w ofercie naszego sklepu Rośliny Wodne!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.