DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Irys Syberyjski Kosaciec Kolor MIX niebieski

Kod produktu: Iris
Cena: 7.99 PLN
Dostępna ilość: 48
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

IRYS SYBERYJSKI Kosaciec - kolor MIX (niebieski lub biały)

Cena dotyczy 1 sadzonki

 

Irys syberyjski niebieski kosaciec ma przepiękny kolory i doskonale nadaje się do obsadzania wodnych zbiorników, na ogródki skalne, podwyższone rabaty bylinowe oraz jako element naturalnych kompozycji. Charakteryzuje się:

  • wysokim pokrojem i podłużnymi trawiastymi liśćmi,
  • kwitnie w lipcu i sierpniu,
  • ciemnozielonymi liśćmi zebranymi w kępy, które imitują szuwary, 
  • trwałością - w jednym miejscu może rosnąć przez wiele lat,
  • brakiem wymagań glebowych, może rosnąć na każdym podłożu; chociaż najbardziej odpowiednia dla kosacieca syberyjskiego jest gleba próchnicza, przepuszczalna i wilgotna,
  • możliwością rośnięcia zarówno w suchych, jak i wilgotnych stanowiskach.

Irys syberyjski wymagania 

Bardzo dobrze rośną na podmokłych terenach, gdzie inne byliny już sobie nie radzą. Ze względu na strzelisty pokrój pięknie prezentuje się w nietypowych, nowatorskich kompozycjach roślinnych. Ładnie komponuje się z innymi roślinami przybrzeżnymi strefy 0-30.

 

Jak większość roślin irysy do prawidłowego wzrostu oraz obfitego kwitnienia potrzebują nawożenia. Najlepiej tutaj sprawdzi się nawóz do roślin kwitnących typu osmocote np. do lili wodnych dostępny w sekcji nawozy do roślin wodnych


Informacja

 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI, SĄ OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW. DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN! ROŚLINY SĄ BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU. 

 

Po otrzymaniu przesyłki zaleca się jak najszybsze posadzenie otrzymanych sadzonek do gruntu oraz odpowiednie nawodnienie, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, że obumrą - są to żywe rośliny!

 

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptację roślin w nowym środowisku, ponieważ na nią wpływają różnorodne czynniki niezależne od nas (takie jak pogoda, rodzaj podłoża, stosowane nawozy, oraz czas, w jakim rośliny zostały posadzone). Ze względu na żywotność roślin, nie ma możliwości zwrotu.

 

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.