Zakres cenowy
Sortowanie

 

Rośliny przybrzeżne strefa 0-30

Rośliny przybrzeżne, jak sama nazwa wskazuje, są chętnie sadzone w strefie płytkiej oczka wodnego. Zdecydowana większość naszych klientów, którzy wybierają właśnie tego typu rośliny, wykorzystuje je do ozdobienia brzegów swoich oczek wodnych. Dzięki bogatej ofercie naszego sklepu możesz sprawić, że zbiornik będzie wyglądał jeszcze bardziej klimatycznie. Przekonaj się, które rośliny wodne przybrzeżne sprawdzą się u Ciebie najlepiej. Wybierz dla nich lekko zacienione miejsce, gdzie rozwijają się najlepiej. Szybko odwdzięczą się za to i staną się przepiękną i funkcjonalną dekoracją ogrodu.


CZYTAJ WIĘCEJ

Pokaż filtry


123...

Rośliny strefy przybrzeżnej – zbuduj swój ekosystem!

Zawsze marzyłeś o tym, aby mieć w ogrodzie oczko wodne i wreszcie zrealizowałeś swój cel? To znakomicie! Teraz jednak musisz też zadbać o takie kwestie jak odpowiednie zachowanie stref roślinności. Jedną z nich są właśnie rośliny strefy przybrzeżnej, które z czasem stają się schronieniem dla owadów, ślimaków czy nawet dla ryb. Wszystko to sprawia, że Twoje prywatne oczko wodne nie tylko będzie wyglądało perfekcyjnie i stanie się centralnym punktem ogrodu, ale przy tym będzie odgrywało istotną rolę dla przyrody. 

Jakie rośliny wodne przybrzeżne u nas kupisz? 

Staraliśmy się wybierać takie rośliny do naszej oferty, które będą w stanie zaspokoić potrzeby i wpisać się w gust każdego naszego klienta. Dzięki temu możesz teraz zakupić u nas zarówno rośliny, które mogą rosnąć w bardzo płytkiej wodzie w strefie 0-10 cm, jak i takie nadające się do wilgotnego gruntu lub na trochę głębsze półki w pobliżu brzegu.

Nasi klienci chętnie wybierają u nas rośliny rosnące przy brzegu zbiornika wodnego, takie jak np. irys żółty, tatarak zwyczajny i paskowany, kaczeniec błotny, przęstka pospolita, oczeret jeziorny, mięta nadwodna i wiele innych. Każda roślina jest inna i na swój sposób wyjątkowa – jedne wyróżniają się zjawiskowymi i soczystymi kolorami, a inne pną się przepięknie w wodzie czy spełniają szereg innych funkcji.

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.