DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Zestaw Nr 4 do małego oczka + LILIA MINIATURKA

Rośliny Oczyszczają wodę w oczku wodnym. Szczególnie polecamy gatunki pływające, wytwarzają one silne systemy korzeniowe. Pobierają składniki pokarmowe wprost z wody, konkurując o składniki pokarmowe z glonami. Dzięki temu uniemożliwiają rozwój glonów i szybko poprawiają czystość wody. Ponadto wiele roślin do oczka zapewnia także cień oraz usuwa nadmiar składników z wody co również pozwala ograniczyć rozwój glonów w wodzie. Natleniające rośliny wodne, znajdujące się cały rok pod wodą, produkuja bardzo duże ilości tlenu w oczku.

Zestaw Nr 4 do małego oczka + LILIA MINIATURKA

Cena: 159 PLN
Dostępna ilość: 5
Ilość sztuk: 

Zestaw NR 4 MIX Roślin

 

ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ WYMIANY ROŚLIN W PRZYPADKU BRAKU JEDNEJ Z NICH np. ze względu na ukończenie okresu wegetacji  NA INNĄ W PRZYBLIŻONEJ CENIE BĄDŹ DROŻSZEJ.

 

ZESTAW ZAWIERA NASTĘPUJĄCE ROŚLINY

 

LILIA WODNA MINIATURKA DO WYBORU LUB LOSOWO

Nazwe wybranej Lilii  prosze napisac w uwagach do sprzejacego , w innym przypadku wyslemy losowo:

- HELVOLA - ŻÓŁTA

-BABY RED - CZERWONA

-AURORA - ŁOSOŚ RÓŻ

 

PŁYWAJĄCE:

 1. MOCZARKA - 4 szt
 2. Rogatek Sztywny  4 szt
 3. Jaskier  2szt
 4. Okrężnica  2szt

DO NASADZENIA W STREFIE PRZYBRZEŻNEJ 0-10CM

 

ROSLINY NISKIE:

 1.  Kropidło Wodne Flamingo 2 sadzonki
 2. Przetacznik Bobowniczek 2 sadzonki
 3. Tatarak Trawiasty 1szt
 4. Mięta 2szt
 5. Kaczeniec Błotny 1sadzonka
 6. Przęstka pospolita 4 sadzonki
 7. Irys Gładki Variegata Niebieski 1 szt

ROSLINY WYSOKIE:

 1. Tatarak zwyczajny 1 szt
 2. Oczeret Paskowany 1szt
 3. Pałka drobna 2 sadzonki

 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 
 

UWAGA!!!

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej włożyć rośliny do zbiornika wodnego i  odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , woda , czas po jakim rośliny zostały umiejscowione ) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 300 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ

        NA SEZON 2022

 


 

© 2021 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.