DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

ZESTAW NR 10 ROŚLINY MROZOODPORNE + Instrukcja

Kod produktu: Zestaw Oczko
Cena: 169 PLN
Dostępna ilość: 17
Ilość sztuk: 

Zestaw NR 10 Roślin Przybrzeżne i Bagienne:

Cena dotyczy 1 zestawu

 

ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ WYMIANY ROŚLIN W PRZYPADKU BRAKU JEDNEJ Z NICH np. ze względu na ukończenie okresu wegetacji  NA INNĄ W PRZYBLIŻONEJ CENIE BĄDŹ DROŻSZEJ.

 

ZESTAW ZAWIERA NASTĘPUJĄCE ROŚLINY :

 

STREFA PRZYBRZEŻNA 0-10CM

 

  1. Oczeret Paskowany Zebrinus 1szt
  2. Kropidło Wodne Flamingo  2 sadzonki  (roślina zimozielona)
  3. Tatarak Paskowany 1szt
  4. Irys gładki niebieski 1szt
  5. Żabieniec babka drobnokwiatowa1szt
  6. Tojeść rozesłana 3szt
  7. Tojeść kropkowana 1szt
  8. Niezapominajka 2 sadzonki
  9. Przetacznik Bobowniczek 2szt

STREFIE PRZYBRZEŻNA 0-30CM

1. Rozpław sercolistny Niebieski 1 szt ( na zimę przenieść donicę z rozpławem troszkę głębiej poniżej strefy przemarzania)

2. Łączeń Baldaszkowy 2szt

3. Strzałka Wodna MIX 1szt (wąskolistna, benni albo szer) do maja wysyłana w formie bulwek

4. Jaskier Wielki 2 szt

5. Pałka delikatna 2 szt

6. Manna Mielec Variegata lub Sit Siny - 2szt

 

Zaaranżuj olśniewające oczko wodne i dopasuj do niego rośliny, dzięki którym zyska ono jeszcze więcej charakteru oraz naturalności. Przykładowo natleniające rośliny wodne, znajdujące się cały rok pod wodą, produkują bardzo duże ilości tlenu w oczku. Ponadto wiele roślin do oczka zapewnia także cień oraz usuwa z wody składniki, co pomaga ograniczyć rozwój glonów w wodzie.

 


 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 
 

UWAGA!!!

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej włożyć rośliny do zbiornika wodnego i  odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , woda , czas po jakim rośliny zostały umiejscowione ) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.