DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Średnia Pistia Pływająca do oczka

Kod produktu: Pistia
Cena: 9.99 PLN
Dostępna ilość: 59
Czas realizacji: 4 dni
Ilość sztuk: 

Średnia pistia stratiotes - Idealna roślina do akwarium i oczka wodnego

Cena dotyczy 1 sadzonki

Pistia rozetkowa, znana również jako pistia pływająca lub wodna rukola, to roślina wodna ceniona ze względu na swoje właściwości ozdobne oraz funkcjonalne w hodowli podwodnej. Charakteryzuje się szybkim wzrostem i łatwością w utrzymaniu, co czyni ją doskonałym wyborem do akwarium i oczka wodnego.

Hodowla pistii pływającej do oczka wodnego

Ze względu na bardzo szybki wzrost Pistia rozetkowa może być stosowana jako niezbędny asystent w utrzymaniu równowagi chemicznej w akwarium i oczku wodnym. Roślina nie wymaga gleby, co czyni ją wyjątkowo wygodną w użyciu. Aby zapewnić jej odpowiednie warunki, umieszczamy ją na powierzchni wody w akwarium lub oczku wodnym, unikając zacienienia całej powierzchni.

Pistia pływająca nie toleruje niskich temperatur. W przypadku ryzyka przymrozków zaleca się przeniesienie jej do ciepłego pomieszczenia. Roślina wymaga wysokich temperatur, dlatego w chłodne wiosenne dni może rozwijać się nieprawidłowo.

Zaopatrz się w Pistia stratiotes już teraz, aby cieszyć się jej pięknem i funkcjonalnością w Twoim akwarium lub oczku wodnym.

Sprawdź naszą ofertę 10 sztuk średniej pistii pływającej!


Informacja

 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI, SĄ OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW. DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN! ROŚLINY SĄ BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU. 

 

Po otrzymaniu przesyłki zaleca się jak najszybsze posadzenie otrzymanych sadzonek do gruntu oraz odpowiednie nawodnienie, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, że obumrą - są to żywe rośliny!

 

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptację roślin w nowym środowisku, ponieważ na nią wpływają różnorodne czynniki niezależne od nas (takie jak pogoda, rodzaj podłoża, stosowane nawozy, oraz czas, w jakim rośliny zostały posadzone). Ze względu na żywotność roślin, nie ma możliwości zwrotu.

 

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.