DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Rozchodnik THUNDERHEAD

Kod produktu: SEDUM
Cena: 18.99 PLN
Czas realizacji: 4 dni
Adres e-mail

Rozchodnik Thunderhead - interesująca bylina dekoracyjna

Rozchodnik Thunderhead to nowa odmiana o barwnych liściach i intensywnym ubarwieniu kwiatów tworzących kuliste formy.Dorasta do około 65 cm wysokości i podobnej średnicy.

 

Liście cechują się zmiennym ubarwieniem od karmelowego z delikatnym fioletowym nalotem wiosną do ciemnego fioletu w trakcie wytwarzania kwiatów.

Wyrastające na szczytach pędów od sierpnia do września kwiatostany mają zaokrąglony kształt i intensywną, purpurowo -fioletową barwą.Niewątpliwą zaletą tej odmiany jest duży kwiatostan o mocnej barwie, oraz sztywne, wyprostowane pędy z dużymi, błyszczącymi liśćmi.

Jak uprawiać? 

Aby maksymalnie wykorzystać potencjał odmiany Thunderhead Sedum, należy sadzić go w miejscach dobrze nasłonecznionych, na przeciętnych, średnio żyznych glebach. Podłoże winno być raczej suche, przepuszczalne lub co najwyżej średnio wilgotne. Rozchodnik jest całkowicie mrozoodporny.

Zobacz również gotowe zestawy do ogrodu, które posiadamy w ofercie sklepu Wodne Rośliny. 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.