DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

PAPIRUS  ALTERNIFOLIUS CIBORA  VARIEGATA

PAPIRUS ALTERNIFOLIUS CIBORA VARIEGATA

Kod produktu: CYPERUS
Cena: 74.99 PLN
Adres e-mail

PAPIRUS CIBORA ZMIENNA VARIEGATA

Cena dotyczy 1 sadzonki z doniczki P11,dla bezpieczeństwa wysyłamy bez doniczek

 

 

Trudno dostępna odmiana papirusa o paskowanych liściach. Odmiana ta osiąga około 70cm wysokości.

 

Papirus to elegancka, mało wymagająca oraz szybko rozrastająca się roślina.

Można ją uprawiać zarówno w doniczce, ale także w ogrodzie, wynosząc w pojemniku na okres letni. Odmiana ta może też ozdobić naszeoczko wodne.

Lubi stanowiska jasne, nie zaszkodzi mu też słońce lub lekkie zacienienie, w gruncie rzeczy, co do stanowiska, roślina nie jest aż tak wymagająca. W zimie jednak w miejscu, w którym stoi nie powinno być mniej niż 10 -12 stopni. W okresie letnim ciborę można wynieść do ogrodu.

 

Stanowisko    jasne, słoneczne

Liście  parasolki z białymi pasami, niekiedy zielone

Podłoże    musi mieć stale wilgotno

Nawożenie nawozami wieloskładnikowymi

 

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.