DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

MOZGA TRZCINOWATA "Aureovariegata" Phalaris arundinacea

Kod produktu: Phalaris
Cena: 15.99 PLN
Dostępna ilość: 50
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Mozga trzcinowata "Aureovariegata" Phalaris arundinacea

Cena dotyczy 1 Sadzonki z doniczki

dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek

 

Mozga trzcinowata  to gatunek trawy ozdobnej, bardzo popularny na rabatach w ogrodach o charakterze rustykalnym. Wysokość z kwiatostanem do 100cm. Liście w tej odmianie przebarwiają się powoli do koloru białego. Phalaris arundinacea  kwitnie w postaci kremowej wiechy, VI-VII. Roślina tworzy liczne rozłogi, dlatego ma charakter ekspansywny. Niezbyt wytrzymała na suszę, nie toleruje wysokich temperatur. Mozga trzcinowata  wymaga stanowiska słonecznego, toleruje półcień. Gleby próchniczne, wilgotne do mokrych, odczyn obojętny.
 

Phalaris arundinacea - zastosowanie:

  • pojedynczo lub w grupach w ogrodach i parkach,
  • jako roślina okrywowa, zadarniająca,
  • w sąsiedztwie zbiorników wodnych,
  • rabaty,
  • jako soliter,

Główne zalety Mozgi trzcinowatej:

  • ozdobna, pstre liście,
  • efektowna zwłaszcza w grupie
  • w pełni mrozoodporna.

Jeśli szukasz również innych roślin do ogrodu sprawdź naszą ofertę paproci ozdobnych a także gotowe zestawy roślin, które przygotowaliśmy!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

   

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.