DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Miskant Chiński Graziella TRAWA OGRÓD ZACHWYCA!

Kod produktu: Miscanthus
Cena: 19.99 PLN
Czas realizacji: 4 dni
Adres e-mail

Miskant Chiński Graziella - idealna dekoracja do Twojego ogrodu

CENA DOTYCZY 1 SADZONKI Z DONICZKI. Sadzonki dobrze ukorzenione, dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek

Niebywale dostojna trawa, zachwycająca zarówno pokrojem jak i kolorem. Miscanthus sinensis Graziella wytwarza łykowato wygięte, wąskie źdźbła, które są koloru żywo-zielonego. Tworzą zwartą kępę. Osiąga ona wysokość około 120 cm. Krótkie kłącza Miskanta chińskiego Graziella tworzą kępę o średnicy 100 cm.

Miscanthus Sinensis Graziella - parametry

  • Stanowisko:: na pełne słońce
  • Barwa kwiatów: biały
  • Termin kwitnienia: Wrzesień
  • Wysokość docelowa:: 80 - 120 cm

Jeśli Miskant Chiński Graziella potrzebuje przesadzenia, to najlepiej przeprowadzić ten proces wczesną wiosną, jeszcze przed tym, jak roślina wypuści nowe pędy. Ziemię warto wcześniej przygotować, używając kompostu lub nawozu. Po przesadzeniu roślina powinna zostać obficie podlana.

 

W naszej ofercie prezentujemy również profesjonalne nawozy do roślin ogrodowych.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.