DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Lilia Wodna QUEEN SIRIKIT

Kod produktu: Nymphaea
Cena: 290 PLN
Adres e-mail

Lilia Wodna Queen Sirikit - oryginalna odmiana

Ilość ograniczona.

 

Cena dotyczy 1 sadzonki. 

 

Wczesną wiosną, jak i jesienią, lilie są wysyłane w formie zdrowego kłącza z zawiązką liści. 

 

Lilia wodna QUEEN SIRIKIT jest jedną z pierwszych zimujących w naszym klimacie o kolorze niebiesko-fioletowym. Kolejna pozycja skierowana do kolekcjonerów. 

Należy pamiętać, że lilia ta w okresie kwitnienia wymaga bardzo słonecznego miejsca najlepiej płytkiego 30-40cm natomiast na okres spoczynku zimowego umieszczamy ja na głębokość co najmniej 60cm.

OPIS PRODUKTU:

  • kwiaty fioletowo/niebieskie,
  • wielkość Kwiatów do 12cm,
  • stanowisko: słoneczne,
  • głębokość: 20-60 cm,
  • powierzchnia wody pokryta liśćmi: do 0,8 m²,
  • kwitnienie: VII-IX,
  • roślina w pełni mrozoodporna. 

Jak sadzić lilię wodną Nymphaea Queen Sirikit? 

Lilie wodne rozwijają się w spokojnej wodzie, więc nie należy sadzić je w pobliżu kaskady lub fontanny, szczególnie tam, gdzie woda może przelewać się na ich liście.

Na początku dobrze postawić je trochę płycej, woda jest cieplejsza i pozwala to na szybszą aklimatyzację. Gdy lilia Nymphaea Queen Sirikit się rozrośnie, stopniowo zanurzamy ją na docelową głębokość.

 

Posadzić do większego pojemnika co najmniej 15-20l donica bądź kosz 28x28cm. 

 

Ziemia powinna być żyzna najlepiej z dodatkiem nawozu Osmocote o przedłużonym działaniu do lilii wodnych. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości nawozy do roślin wodnych, które dzięki zawartości składników odżywczych zadbają o kondycję Twoich roślin. 

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.