DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

KRWAWNICA HAPPY LIGHTS wielokolorowa

Kod produktu: Lythrum
Cena: 9.9 PLN
Dostępna ilość: 86
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Krwawnica Pospolita Sadzonki Happy Lights

Cena dotyczy sadzonki z doniczki P9. Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłamy bez doniczek.

Opis Produktu

Krwawnica Happy Lights to wyjątkowa odmiana krwawnicy pospolitej (Lythrum salicaria), charakteryzująca się wielokolorowymi kwiatami. Wysiewane rośliny oferują szeroką paletę barw, od fioletów, przez róże, łosoś, aż po biel. Rośliny te rosną bardzo bujnie i kwitną niezwykle obficie od maja do września, przyciągając olbrzymie ilości pszczół i motyli. Można je śmiało nazwać "wodną budleją".

Właściwości

  • Stanowisko: Słoneczne, lekko ocienione; mokre
  • Wysokość: 60-150 cm
  • Kwitnienie: Maj - Wrzesień (V-IX)
  • Kolor Kwiatów: Fiolety, róże, łosoś, biel
  • Rodzina: Lythraceae
  • Walory dekoracyjne: Przyciąga pszczoły i motyle

Sadzenie i Pielęgnacja

Rośliny te najlepiej sadzić w miejscach słonecznych lub lekko ocienionych, w wilgotnym podłożu. Są żywotne i rosną bardzo bujnie. Dla uzyskania efektu wielokolorowych kwiatów, zaleca się sadzenie kilku roślin razem, gdyż każda sadzonka kwitnie w jednym kolorze. Sadzonki Krwawnicy Happy Lights idealnie nadają się do ogrodów wodnych, gdzie stworzą piękny, kolorowy efekt.

Korzyści z Uprawy

Krwawnica Happy Lights nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale również jest niezwykle pożyteczna. Przyciąga pszczoły, motyle i inne owady zapylające, co przyczynia się do zwiększenia bioróżnorodności w ogrodzie. Jest to roślina mało wymagająca, a jej uprawa jest prosta, co czyni ją idealnym wyborem dla każdego ogrodnika.

Dodatkowe Informacje

W naszej ofercie znajdziesz również gotowe zestawy do oczka wodnego, które idealnie komponują się z krwawnicą Happy Lights. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą roślin wodnych i ogrodowych, które pomogą Ci stworzyć piękne i funkcjonalne przestrzenie w Twoim ogrodzie.


Informacja

 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI, SĄ OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW. DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN! ROŚLINY SĄ BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU. 

 

Po otrzymaniu przesyłki zaleca się jak najszybsze posadzenie otrzymanych sadzonek do gruntu oraz odpowiednie nawodnienie, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, że obumrą - są to żywe rośliny!

 

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptację roślin w nowym środowisku, ponieważ na nią wpływają różnorodne czynniki niezależne od nas (takie jak pogoda, rodzaj podłoża, stosowane nawozy, oraz czas, w jakim rośliny zostały posadzone). Ze względu na żywotność roślin, nie ma możliwości zwrotu.

 

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.