DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Jeżówka Purpurowa Green Twister

Kod produktu: Echinacea
Cena: 19.99 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

Czym wyróżnia się Jeżowka Purpurowa?

Sadzonka z doniczki p11

 

Jeżówki Green Twister należą do kwiatów bardzo łatwych w uprawie. Te byliny ogrodowe cieszą oczy swymi niepowtarzalnymi wielobarwnymi kwiatami. Kwiaty pojawiają się przez kilka miesięcy. 

 

Rośliny te mogą rosnąc w słonecznych jak i półcienistych miejscach. Lubią glebę żyzną i przepuszczalną. 

Nadają sie do sadzenia zarówno w gruncie jak i donicach. Idealne na kwiat cięty.

 

Niebywała bylina, która pięknie kwitnie i dodaje kontrastu z innymi roślinami w ogrodzie. Z uwagi na bardzo długie kwitnienie nadaje wyjątkowych walorów dekoracyjnych w każdym ogrodzie. Przyciąga motyle i inne owady zapylające. Jest to jedna z najbardziej popularnych odmian ze względu na swoje dwubarwne kwiaty, które z czasem także zmieniają swoją barwę Podczas kwitnięcia kolor kwiatu zmienia się z cytrynowo-zielonego do fioletowo-różowego. Spektakularna gra kolorów.

 

Odmiana Green Twister

To nowość z 2017 roku. Od tego czasu zyskała dużą popularność w polsce. Zawdzięczają swoim nietypowym kwiatom. Posiadają one różowy kolor z limonkowym zakończeniem płatków, tworząc bardzo nieprzeciętny zestaw barw. 

 

Wymagania:

łatwa w uprawie

Kolor kwiatu:

zielone z różowym środkiem

Wysokość:

100 cm

Stanowisko:

słoneczne
półcieniste

Gleba:

żyzna
w miarę przepuszczalna 

Termin kwitnienia

VI-IX

Mrozoodporność:

tak

Walory dekoracyjne:

wielobarwne kwiaty w obrębie jednej rośliny

Zastosowanie:

kompozycje naturalistyczne - parki i ogrody
kompozycje ogrodowe
ogrody przydomowe
ogrody orientalne
w grupach
kwiaty cięte
soliter - pojedynczo

 

Echinacea Purpurea Green Twister - jak sadzić? 

Rośliny te sadzimy w miejscach nasłonecznionych. Choć mogą też rosnąć w półcieniu, jednak mniej obficie wtedy kwitną. Gleba powinna być przepuszczalna i żyzna.

 

Rośliny nawozimy nawozem typu Osmocote do roślin kwitnących i lilii wodnych. 

 

W naszej ofercie znajdziesz również inne rośliny do ogrodu. Zapraszamy!

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.