DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

IRYS SYBERYJSKI SUMMER REVELS do ogrodu

 

 

 

IRYS SYBERYJSKI SUMMER REVELS do ogrodu

Kod produktu: Iris.
Cena: 12.99 PLN
Dostępna ilość: 47
Czas realizacji: 4 dni
Ilość sztuk: 

Słoneczny Irys syberyjski Summer Revels

Cena dotyczy 1 sadzonki z doniczki. Dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek

Summer Revels to odmiana irysa syberyjskiego o kępiastym pokroju. Główną atrakcją rośliny jest dekoracyjny duży półpełny żółty kwiat. Irys kwitnie od maja do czerwca i osiąga wysokość około 60 cm. Najlepiej rośnie na glebach żyznych, lekkich i przepuszczalnych, na stanowisku słonecznym, poradzi sobie również na przeciętnej glebie ogrodowej. Irys Summer Revels idealnie sprawdzi się w ogrodach naturalistycznych, w ogródkach przydomowych oraz do ogrodów nowoczesnych w pobliżu oczek wodnych.

Uprawa Irysa Summer Revels

Irys syberyjski Summer Revels nie ma wysokich wymagań glebowych i tak naprawdę może rosnąć na każdym podłożu, chociaż najbardziej odpowiednia jest gleba żyzna próchnicza, przepuszczalna i wilgotna. Stanowisko najlepiej nasłonecznione lub mniej słoneczne. Doskonale nadaje się na rabaty bylinowe. Pięknie prezentuje się w pobliżu oczek wodnych, stawów - jest to idealne miejsce dla irysów.
 

Irysy bardzo dobrze rośną na podmokłych terenach, gdzie inne byliny już sobie nie radzą. Ze względu na strzelisty pokrój pięknie prezentuje się w nietypowych, nowatorskich kompozycjach roślinnych. Roślina ta będzie rosła i pięknie kwitła, również na suchszych stanowiskach, pod warunkiem, iż w okresie letniej suszy nie zapomnimy o podlewaniu.
 

Jeśli szukasz ciekawych okazów do swojego ogrodu, które zachwycą niejedne oczy, zobacz również inne rośliny ogrodowe, które oferujemy w naszym sklepie. 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.